Оплата 

 
  
на нашу карту VISA Приватбанка.

Ваша комиссия за перевод денег - 0%.
 
У відділені Нова Пошта,
якщо Ваше замовлення оформлене з оплатою при отриманні 
 
Ваша комісія за переказ грошей складе 20 грн . + 2 % від суми
згідно тарифам  "Нова Пошта".
__________________________________________________________________________________________
 
 * Прохання врахувати, якщо обираєте оплату на "Новій Пошті" - передоплата 100 грн. Цю суму враховуємо в "накладний платіж", відповідно, коли отримуєте замовлення, оплата буде на 100 грн. менше.


Доставка

1. Доставка кур'єром Вам додому або на роботу
2. Самовивіз в офісі транспортної компанії Нова Пошта

БЕЗКОШТОВНО доставка замовлень на суму, більше 2 000 грн (фактична або об'ємна вага до 10 кг), які були оформлені з попередньою оплатою.

Товари об'ємом більше 10 кг. (фактична або об'ємна вага) доставляються за рахунок отримувача


Тарифи на доставку Вашого замовлення

1. Доставка в обраний Вами офіс-склад транспортної компаній Нова Пошта з оплатою замовлення при отриманні - від 35 грн. та більше (в залежності від ваги відправлення). 

(Слід врахувати, що зворотню доставку грошей Ви оплачуєте додатково. Це становить приблизно 20 грн. + 2% від суми. Даний збір бере компанія Нова Пошта і до нашого магазину не має ніякого відношення)

* Прохання врахувати, що якщо вибираєте оплату замовлення на "Новій Пошті" - передоплата 100 грн. Цю суму вважаємо в "післяплатою", відповідно, коли отримуєте замовлення, оплата буде на 100 грн. менше.

У разі, якщо клієнт не забирає посилку на пошті (або повертає товар), сума передоплати враховується в транспортні витрати.