Сорочки чоловічі

Сорочки чоловічі - повсякденні і ділові

У гардеробі кожного чоловіка повинна бути хоча б одна сорочка, як мінімум для того, щоб у ній іноді пурхала по будинку ваша чарівна дама серця. Як не крути, але така вже жіноча сутність - у всьому підкреслювати, що ви одне ціле.

 
Давати цьому оцінку ми не будемо. Але порекомендуємо: перш, ніж купити сорочку, врахуйте, що від неї не рідко залежить ваш успіх, як на любовному, так і на діловому фронті. Адже, як у Києві, Харкові, Дніпропетровську, так і в невеликих містах України, люди стали більш вимогливими до зовнішнього вигляду - по одягу відразу ж можуть і проводити. Ось чому сучасному чоловікові так важливо щодня і особливо на ділові зустрічі, надягати модний одяг відомих брендів.

Інтернет-магазин чоловічих сорочок

Каталог сорочок, верхнього одягу і аксесуарів для чоловіків Тhe Мan стежить за модними тенденціями в світі чоловічої моди. Тому в наших збірках представлені тільки трендові речі. Зокрема, сезон вільних джинсових і сорочок в клітку, поступово змінюється приталеними однотонними моделями василькового і графітового відтінків.


Так, на наших віртуальних вітринах ви знайдете великий асортимент фасонів і забарвлень. У новій колекції увагу загострено на деталях: дизайнерські «подвійні» коміри, на їх внутрішній стороні та на кишенях, манжетах і планці з гудзиками оригінальні обробки з візерунком або шкіряними вставками. З такими ненав'язливими штрихами кольорові і білі сорочки виглядають стильно і креативно.

Як прати і прасувати сорочку

У нас всі чоловічі сорочки з бавовни або з невеликим (не більше 20%) вмістом поліестеру. Це дозволяє шкірі дихати, не сильно потіти, а також спрощує вам догляд за виробом. Її достатньо закинути в машинку, прати при 40° (без віджиму), сушити на вішалці і гладити злегка вологою.
Зазвичай прасування - окремий шаманський процес, зупинимося на ньому детально. Нагріваєте праску до 150 ° (два ділення) і сковзаєте їм по виворітній стороні виробу. Спочатку - на комірці, манжетам, планці з гудзиками, далі - рукава, а потім вже спина і перед. Маленька порада: якщо не хочете отримати коміри, що не відпираються, періть сорочку після 2 надягання і завжди вішайте на вішалку.

 
Успіхів і вдалих покупок!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація