Безрукавки (жилетки) чоловічі

Хочете купити чоловічу безрукавку або жилетку? У нас велика колекція!

The Man - це «Клондайк» не тільки ділового одягу і креативних аксесуарів для чоловіків, це ще й інтернет-магазин безрукавок та жилеток. Ми вибрали для вас модні брендові моделі, якість і зручність яких перевірили на власному досвіді.

 
Цей відмінний вид верхнього одягу, завдяки стильному дизайну і трендовому забарвленню підійде всім представникам сильної статі: молодим і худорлявим додасть статності, сивіючим - бадьорості, а повненьким, за рахунок оригінального крою, приховає недоліки фігури. І ще один приємний бонус - у нас ви можете купити безрукавку за адекватною ціною.

На побачення, на пробіжку або в ліс

 
Ви живете в Києві чи Харкові, Дніпропетровську, Одесі чи маленькому місті України - не суть. Адже де б ми не мешкали, куди б не відправлялися, все одно прагнемо вибирати гарний, зручний і відповідний погоді одяг. І в будь-яку пору року буде актуальна безрукавка, вона універсальна.

 
Так, полегшені моделі - не сильно теплі, без капюшона і з «тонкими» кишенями - дуже зручні у випадках, коли потрібно взяти щось тепле з собою. Вони легкі і займають мало місця. Чоловічі безрукавки такого плану стильно поєднуються з сорочками і зверху них легко надягають куртки.

 
Теплі безрукавки хутряні або на поліестері, з капюшоном (при необхідності відстібається) і зовнішніми кишенями в суху прохолодну погоду запросто замінять куртку. Вони хороші не тільки для прогулянок по місту пішки, на роликах чи велосипеді, а і для вилазок на стадіон, і щоб бродити у лісі, виїжджати на полювання або на дачу... також в них комфортно в теплу погоду їздити на мотоциклі.

 
Спосіб життя чоловіків, як правило набагато активніший і більш насичений, ніж у жінок. І в той же час перші далеко не завжди знаходять час і можливість боротися з плямами або пошкодженнями одягу. Тому для виготовлення безрукавок майстри спеціально підібрали міцні і непримхливі у догляді тканини.
Ми бажаємо вам швидко знайти свій товар і довго ним користуватися!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація