Каталог одягу

Стильний брендовий одяг

Мінімалізм і практичність – два кити на яких заснований сучасний чоловічий стиль. Каталог одягу – путівник в світ модних костюмів, трендових світшотів і сліперів. Іншими словами – це збірник кращих товарів культових брендів.

Орієнтуйся в каталозі

Щоб вибрати «правильну» одяг, важливо враховувати наступні фактори:

  • Тип фігури. Надзвичайно важлива деталь, про яку завжди пам'ятають жінки, але часто нехтують чоловіки. Неправильно підібраний піджак або штани не по фігурі, підкреслять недоліки і приховають всі можливі переваги статури.
  • Соціальний статус. Натуральні тканини, фірмові шви, брендові позначки на взутті, аксесуарах і верхньому одязі – ознаки дорогого оздоблення високої якості.
  • Тренди. Модний одяг – не означає «дорогий». Це може бути наряд від марок масс-маркет або мідл-маркет. Головне, щоб аутфіт відповідав останнім віянням модного світу і основним тенденціям певного сезону.

 
Тепер трохи докладніше по кожному пункту.

 
Типи чоловічої фігури умовно діляться на ектоморф, мезоморф і ендоморф.

Ектоморф – худорлявий хлопець з погано промальованим рельєфом. Йому не підійде светр оверсайз і занадто обтягуючі брюки. В іншому, хардгейнерам просто – потрібно тримати золоту середину.

 
Мезоморф – ідеальна фігура очима дівчат. Це статний молодий чоловік з яскраво-оформленними м'язами і пропорційною фігурою. Тут взагалі немає ніяких обмежень. Носи все, що душа забажає. Але, обережніше, в місцях жіночого скупчення, поруч з тобою може бути гаряче. Тому тримай аль-денте з футболками в стилі Лєто і шкіряними трузерами.

 
Ендоморф точно знає, що хорошої людини має бути багато. Цей хлопець в міру оформлений, з невеликим надлишком жирової тканини. Вважається, що така фігура - ідеальний варіант для прокачування. Саме ендоморфи після виснажливих тренувань швидше за все стають зірками Instagrama. Що носити: класичний стиль, сорочки з короткими рукавами, світшоти і інші кофти, здатні приховати нижню частину торса, сорочки. Категоричне: «Ні» говори штанів з високою талією, обтягуючих футболках, короткі сорочки.

 
Соціальний статус – спірне питання, але потрібно розуміти, що начальника відділу в синтетичної сорочці навряд чи будуть сприймати всерйоз. Все ще, часто «зустрічають по одягу». Вибирайте якісний одяг з хорошими нитками, точними швами і обов'язково з натуральної тканини.

Модні тенденції

Каталог одягу для чоловіків THE MAN враховує всі сучасні віяння. Хоча, ніж відповідати мінливим трендам, краще скласти базовий взаємозамінний гардероб. Антівещізм - в маси.

 

Хочете, щоб ваш вигляд викликав захоплення і справляв враження улюбленця фортуни? Безпрограшний варіант – вибір брендового чоловічого одягу. Він поєднує бездоганний дизайн і відмінну якість: не вимагає особливого догляду, тіло дихає і не потіє. У каталогах THE MAN спеціально для вас підібрані сорочки, які підкреслюють міцну статуру, яскраві ділові піджаки, модні в'язані светри, теплі жилети в спортивному стилі і стильні куртки на весняно-осінній і зимовий сезон.

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація