Срібні браслети

Срібні браслети вважаються одними з перших прикрас, які наділи на себе жінки. До цього в більшості випадків, подібні аксесуари носилися чоловіками виключно для залякування ворогів в бою і через віру в їх магічні властивості. Складно не повірити у чари, адже вони настільки неймовірно підкреслюють жіночу витонченість всього лише одним металевим блиском.

 

Моделі і види

В каталозі інтернет-магазині The Man можна придбати браслети з срібла будь-якого типу:

 

  • М'які. Це акуратні і естетичні прикраси, які оформлені у вигляді змикаються ланцюгів. Вони можуть бути відлиті в самих різних виконаннях: тонкі ланцюжки, широкі плоскі якірні прикраси, мінімалістичні сріблясті нитки.
  • Жорсткі або цільні. Це особливі моделі браслетів. Вони являють собою цілісний злиток срібла в різних варіаціях. У нас продаються широкі, вузькі, пластинчасті моделі. Для будь-якої руки, кисті абсолютно кожної форми і розміру.

 

При покупці варто звертати увагу на тип замка. Звичайно, ми гарантуємо високу якість наших прикрас. Ми працюємо з кращими виробниками прикрас і ювелірних виробів. Але, при цьому, радимо придивитися до штифтовим замкам. Вони – найбільш міцні.

 

Хоча, є варіанти взагалі без перемичок. Зокрема, це стосується жорстких моделей. Вони вибираються спочатку за розміром руки і не потребують калібрування, ремонті або зайвих кріпленнях.

 

Декор

Як декоративні елементи можуть застосовуватися камені, додаткові вставки з інших благородних металів – золота і платини, різні підвіски і види плетінь.

Дуже популярними вважаються варіанти, прикрашені емаллю. Це – одна з найсучасніших тенденцій цього року. Вся принадність такого стилю в витонченості і оригінальності. На емалі можна відтворити практично будь-який малюнок або напис. Саме тому більшість дизайнерів використовують її для створення своїх виробів.

 

В найбільшому тренді зараз:

 

  • Для м'яких браслетів – якірні палітурки, ланцюг Бісмарк, Фігаро і джгутик. Це - класика, яка, як відомо, безсмертна.
  • Для жорстких – це негнучкі варіанти з мінімалістичним оформленням. Як другий варіант - пластинчасті конструкції, з'єднані один між одним штифтами.

 

Ми допоможемо вибрати модний і ідеально підходить під стиль твоєї жінки, варіант. Щоб вирішити будь-яке питання – напиши нашому продавця-консультанта. Всі прикраси з каталогу в наявності. Крім того, ми надаємо на вибір найрізноманітніші розміри. Від мінімального 15 см до 20 і більше. При виборі найголовніше – заміряти точний діаметр.

 

Доставка прикрас безкоштовна при покупці від 2000 гривень. Щоб купити срібні браслети за низькою ціною в Україні – звертайтеся в інтернет-магазин The Man. Ми гарантуємо не тільки краще срібло, а й можливість повернути або обміняти вироби. Це можливо протягом 2 тижнів з дня придбання прикрас.

 

Срібні вироби The Man привозяться в усі міста України – Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль та інші.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація