Ланцюжки і ланцюги із золота

Золоті ланцюжки і ланцюги – це класика ювелірних виробів. Якщо говорити про те, чого ніколи не буває багато – так це прикрас з благородного металу. Довгі, короткі, плетені і дуті – моделі на будь-який смак в інтернет-магазині The Man.

 

Види ланцюгів

Ці прикраси класифікуються за типом золота, плетіння і довжині. Розглянемо всі варіанти. За видами використовуваного металу, вони бувають з:

  • Червоного золота. Неймовірно популярні і красиві. Для отримання такого глибокого відтінку в золото додається паладій, що робить ці прикраси вкрай міцними.
  • Білого золота. Платина неймовірно цінується серед модниць. Вона ідеально підкреслює колір шкіри, красиво переливається під сонячними променями і світлом електричних ламп. При цьому, не змінює колір навіть після десятків років.
  • Жовтого золота. Звичайне і звичне золото з додаванням срібла. Такий сплав дуже пластичний, що дозволяє виробляти з нього справжні чудеса ювелірного мистецтва.

 

По довжині можна виділити довгі, короткі і середні жіночі ланцюга із золота. Щоб точно підібрати довжину радимо уточнити у дівчини її переваги. Адже деяким подобається обертати ланцюг кілька разів навколо шиї, іншим же більше підходять золоті чокери.

 

В каталозі інтернет-магазину The Man можна купити золоті ланцюги і ланцюжки будь-якого плетіння: бісмарк, картьє, якірного, москвич, пітон, шопард, московський біт і багатьох інших. Кожне з них – за своїм прекрасне. Деякі варіанти створюють щільне полотно з ланок, інші – акуратні і чуттєві палітурки. Тут важливо орієнтуватися на стиль і спосіб життя жінки.

 

Як вибрати

Щоб правильно вибрати золотий ланцюг, потрібно звертати увагу не тільки на її вартість, а й деякі інші фактори. Наприклад, важливо здобувати прикраси в перевірених місцях. Ми співпрацюємо з кращими ювелірними заводами і компаніями-виробниками виробів. Тому надаємо гарантію на кожну покупку: протягом 14 днів з моменту придбання, можна поміняти або повернути золотий виріб.

 

Другий момент – матеріал. Кожне золото носиться по-різному. Наприклад, платина вважається неймовірно міцною, і її ціна відповідна. При цьому, ті, що створені з жовтого золота коштують відносно дешево, але краще купити такі аксесуари щільного плетіння – пітон або якір.

 

Довжина. Занадто довгі ланцюжки можуть не сподобатися активним дівчатам. Короткі ж доповнять виключно власниць лебединих ший. Тому, будьте дуже завбачливі і обережні: потрібно враховувати не тільки смаки своєї жінки, але і її особливості.

 

Якщо плануєш доповнювати прикрасу кулоном або підвіскою, то відразу передбачай ширину ланцюга. Щоб підібрати варіанти точно за розміром – звертайся до нашого супер-консультанта.

 

Доставка золотих ланцюгів і ланцюжків проводиться в усі міста України. При замовленні понад 2000 гривень ми привозимо покупки безкоштовно. Забрати свої прикраси можна в Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі та будь-яких інших містах в почтоматах або поштових відділеннях.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація