Жіночі жорсткі браслети

Жіночі жорсткі браслети – це найдивовижніші наручні прикраси для прекрасних і тонких зап'ясть. Вони вже своєю формою підкреслюють витонченість дівочих рук, при цьому, акуратно вказуючи на благородство і елегантність. Кращі ювелірні вироби за найкращою ціною в Україні – в каталозі інтернет-магазину The Man.

 

Що це таке

Жорсткі браслети – це вишукані ювелірні вироби. У більшості випадків, вони цілісні, повністю відлиті з благородних металів – білого, червоного або чорного золота.

У якості замків використовується традиційні карабінні або шарнірні конструкції. Завдяки цьому вони стійкі до ударів і щільно лежать на руці – немає ніяких причин побоюватися, що їх можна втратити.

Зовні вони виглядають як широке кільце, надіте на зап'ясті. Чим тонше рука – тим масивніше буде виглядати на ній прикраса. Але це – не вся їх принадність.

  • На відміну від м'яких браслетів із золота у вигляді ланцюгів або джгутів – вони не можуть порватися. Значить, ідеально підходять для щоденного використання.
  • Їх форми можуть бути самими різними: вигнуті, з пластинами, цільні, з'єднані між собою пластини.
  • Такі прикраси – спосіб підкреслити статус без зайвих слів. Що може бути більш тонким доказом статусності, ніж масивні браслети із золота 585 проби? При цьому, вартість – більше, ніж доступна. Переконатися в цьому можна, порівнявши ціни в інтернет-магазині.

 

Крім того, таким ювелірним виробами рідко буває потрібен ремонт. Завдяки міцності і жорсткості металу, вони не можуть розірватися і прекрасно переносять ударні навантаження. Надійності цих браслетів позаздрять навіть золоті брошки та медальйони.

 

Асортименті

В каталозі інтернет-магазину The Man можна купити жорсткі жіночі браслети наступних видів:

  • Цілісні з жовтого, білого і чорного золота. Дивовижні вироби зі вставками з дорогоцінних каменів і без них. Вони повністю вилиті з металу, виготовлені кращими ювелірними заводами і компаніями України.
  • Широкі браслети з металевих пластин. З'єднані між собою шарнірними замками. Їх вартість не можна назвати дешевою, зате якість – найвищого рівня.
  • Вишукані металеві ланцюги, з'єднані між собою. Вони доповнені рубінами, діамантами, смарагдами, топазами та іншими дорогоцінними каменями. Як замку у таких моделей використовується класичний карабін.

 

В залежності від особистого смаку, можна вибрати прикраси з цікавими варіантами дизайну: символами і талісманами, великими каменями і інкрустацією.

В інтернет-магазині The Man не тільки можна купити золоті жорсткі браслети для жінок, але і обміняти їх. Якщо не вгадали з розміром або подарунок втратив актуальність – то протягом 14 днів є можливість обміняти покупку. Для цього достатньо надати чеки і бирки з нашого інтернет-магазину.

Доставка здійснюється у всі куточки України: від Києва до Івана-Франківська, від Львова до Тернополя. Завдяки широкому асортименту у кожного є можливість купити розкішний золотий браслет за найкращою ціною.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація