Український стиль

Купити одяг в українському стилі

Український одяг - це не просто речі, створені іменитими дизайнерами. Це переплетення національних мотивів і тенденцій європейської моди, що дозволяє створити яскравий коктейль з емоцій, відчуттів і стильових рішень. Які особливості має одяг українських дизайнерів?


5 ключових особливостей, якими відома українська одяг

 1. Тяжіння до національних мотивів. Чоловічий одяг українських виробників часто привертає увагу «вишиванками» і елементами національного орнаменту. Вони зустрічаються на манжетах сорочок, на комірах сорочок, на брюках. Національний візерунок покликаний захистити господаря речі від бід, пристріту і інших неприємностей.
 2. Матеріали з якісної сировини. Українські виробники одягу піклуються про своє ім'я, бренд і репутацію.
 3. Тренди з Європи. Українські дизайнери одягу здобувають освіту за кордоном, беруть участь в показах, проходять стажування ... Це впливає на моду, і виробники створюють одяг відповідно до національних традицій і віяннями світової моди.
 4. Відтінки від яскравих і до стриманих. Українські бренди одягу пропонують чоловічий одяг, виконану в строкатих відтінках (яскравий червоний, зелений, синій та інші) або в стриманих тонах (темний зелений, синій, білий, бежевий, сірий, чорний).
 5. Форми, крій і фасони під експериментом. Одяг українського виробника - це завжди експеримент, спроба знайти свою нішу і аудиторію. Розкид дизайнерів величезний: від працюючих в стилі «авангарду» до тих, хто створює справжню класику. Часто використовуються принти із зображенням національних героїв або важливих особистостей.

Колекції українських дизайнерів регулярно з'являються на шоу-румах Арабських Еміратів, Лондона, Японії і Парижа; витримують критику досвідчених стилем і модою експертів; підкорюють серця розпещених модою європейців. З плином часу одяг від українського виробника стає ще більш затребуваною і улюбленою стильними чоловіками з різних верств суспільства.


Що пропонує український виробник одягу покупцям?

 1. Спортивні костюми і домашні піжами.
 2. Майки й футболки для прогулянок по місту.
 3. Піджаки в різному стилі.
 4. Сорочки та сорочки.
 5. Светри і світшоти.
 6. Толстовки.
 7. Спортивні штани і класичні брюки.
 8. Вишиванки і одяг з нанесеними державними атрибутами.


Чому вам варто купити одяг від українських дизайнерів?

Одяг від українських виробників відповідає модним тенденціям. З нею ви будете на гребені стилю.
Кожен український дизайнер одягу піклується про якість, тому продукція довго носиться, чи не покриваючись катишкамі.
Купівля чоловічий одяг українських виробників допомагає підтримати економіку країни.
Кожен чоловік мріє бути стильним і виглядати «з голочки». Тому рекомендуємо вам пройти в асортимент і детально познайомитися з товарами. Ви точно зможете знайти тут щось особливе для створення бездоганного образу!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація