Золоті браслети

Краса жіночих рук оспівується поетами сотні століть. Їх чуттєвість, тонкість, вишуканість підкорюють чоловіків. Золоті браслети допоможуть підкреслити всі ці якості, зробити на них акцент, показати, наскільки елегантна і витончена жінка, що носить подібні вироби. Інтернет-магазин The Man пропонує купити найкращі варіанти в Україні за доступною ціною.

 

М'які браслети

Ланцюжки і дуті джгути – це класика серед золотих браслетів. Вони підійдуть абсолютно будь-який дамі, незалежно від її статусу і роду діяльності. Тонкі палітурки ланок чудово виглядають як разом з вечірньою сукнею, так і в тандемі з діловим костюмом.

Вони можуть бути декоровані:

  • Великими каменями і розсипом дрібних коштовностей. Їх сяйво під сонячними променями здатне засліпити. Справжні діаманти, рубіни, сапфіри, топази й аметисти – вибирайте будь-який в залежності від власних смаків та уподобань коханої.
  • Металевими вставками і сплавами інших металів. Це прикраси з мінімалістичним виконанням, виконані в стилі нормкор.
  • Підвісками і кулонами. Їх можна купити разом з золотими браслетами або придбати окремо в нашому каталозі.

 

Але не тільки жінки носять браслети, часто їх купують собі і хлопці. Чоловічі золоті прикраси відрізняються за стилем і формою. Але за якістю вони повністю відповідають кращим очікуванням.

 

Варіанти на ногу

На окрему увагу заслуговують оригінальні ювелірні вироби, службовці для прикраси щиколоток. Їх фанатки: зірки, відомі блогери, стилісти і багато інших, хто стежить за модою останніх років.

Вони, як і класичні м'які моделі, відлиті у вигляді тонких ланцюжків. Їх ланки підкреслюють жіночність і чуттєвість. Як замків використані карабіни – надійні, стійкі, безвідмовні. Вони рідко вимагають ремонту, хоча і зовні виглядають вкрай витончено, навіть, крихке.

Аналогічно першим описаним моделям, додатково прикрашаються кулонами, підвісками і камінням. Їх можна вибрати за знаком зодіаку дівчата, її імені або стилістичним уподобанням.

 

Жорсткі браслети

Оригінальні та масивні. Вони вважаються найбільш стійкими, хоча за вартістю їх можна назвати недорогими. Являють собою суцільнолиті прикраси з білого, червоного або чорного золота. Як замків оснащені шарнірними механізмами. Іноді надягають на руку без будь-яких кріплень.

Прикрашені камінням, малюнками, вставками з інших металів. На перший погляд, вони досить важкі для жіночих рук. Але примірявши їх, будь-яка дівчина зрозуміє, що немає нічого легшого, ніж носити цілісний браслет із золота 585 проби.

Ми працюємо з провідними ювелірними заводами та виробниками. Тому всі прикраси з нашого каталогу мають гарантію від виробника. Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки (крім вихідних).

Доставка від 2000 гривень – безкоштовна. Ми привеземо покупки в будь-який населений пункт України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород та інші. Щоб купити золоті браслети за найкращою ціною – просто виберете потрібний варіант.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація