Золоті кольє

На думку більшості чоловіків, золоте кольє або намисто – це саме чуттєве жіноча прикраса. Як ніжно воно обвиває тонку шию, підкреслюючи її витонченість і гнучкість. Який вихор почуттів відчуває і чоловік, і жінка, під час примірки цих золотих виробів.

 

Види кольє

В інтернет-магазині The Man представлені найдивовижніші і оригінальні жіночі кольє. Ми не будемо перераховувати всі, а просто запропонуємо вибрати в каталозі самі відповідні і купити їх для своєї коханої.

  • Одинарні кольє з білого, червоного і чорного золота. Прикрашені камінням і металевими вставками. Гнучкі, м'які – те, що потрібно для сучасних модниць.
  • Варіанти з тонкими ланцюгами і об'ємними кулонами з дорогоцінних каменів. Здатні дівчину в самому звичайному сукню зробити королевою балу. Як каменів використовуються діаманти, рубіни, аметисти та інші дорогоцінні камені.
  • Намиста з дизайнерськими кулонами. Це – квінтесенція стилю, яскравості і екстравагантності. Серед наших пропозицій знайдуться абстрактні вироби, сплави у формі серця і квітів, цікаві поєднання геометрії з об'ємними фігурами.

 

Більшість моделей з асортименті інтернет-магазину – тонкі, акуратні, як сама жіночність. Але, якщо хочеться купити золоте намисто з широкими колами – ми допоможемо і з цим.

Як замки, переважно, використовуються карабіни. Хоча деякі варіанти представлені зі штифтами і шарнірами. Незалежно від вашого вибору, будь-який вид – надійний і відповідний ергономічним нормам.

З нами співпрацюють провідні українські заводи-виробники і ювелірні компанії. Тільки опишіть нашому консультанту свої бажання – і ми зробимо все можливе, щоб знайти і допомогти з вибором.

 

Гарантія та матеріали

Всі варіанти з інтернет-магазину The Man відлиті з золота найвищої проби. В каталозі знайдуться варіанти з платини (білого золота), червоного і чорного дорогоцінних металів. На кожному виробі стоїть проба 585. І це – гарантія якості і надійності.

Намиста і жіночі кольє можуть доповнитись іншими прикрасами з нашого асортименту. Для додаткової інформації – напишіть нам.

Незважаючи на високі стандарти, ми пропонуємо купити золоте кольє недорого – за ціною, значно нижчою за вартість виробів в інших магазинах. Для постійних клієнтів діють гнучкі системи лояльності: знижки і акційні пропозиції. Гарантійні умови поширюються на будь-який товар з нашого каталогу. Навіть куплений за доступною ціною або зі знижкою.

Якщо вибрали не ту прикрасу, яке було потрібно – не біда. Наш інтернет-магазин надає унікальну послугу в Україні: повернення і обмін ювелірних виробів. Це поширюється виключно на товари, придбані в The Man, зі збереженими бирками і чеками. Гарантія дійсна 14 днів з моменту покупки.

Доставка проводиться по всій території України. Ми відсилаємо посилки до Львова, Тернополю, Києва, Івано-Франківська і будь-які інші населені пункти. За умови замовлення на 2000 гривень і вище – доставляємо покупки за наш рахунок.

Фільтрація

Бренд

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Металл

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація