Золоті кулони зірка Давида

Золотий кулон зірка Давида – це один з ключових символів єврейського народу. Такі прикраси не носять просто так. Вони потрібні для вираження приналежності до певної культури. І якщо ви хочете купити справжній кулон Магена Давида – ласкаво просимо в інтернет-магазин The Man.

 

Розмір кулона – не найважливіше

Кожна підвіска – по-своєму особлива. Одні носять для підкреслення статусу, інші заради пам'яті, треті – щоб показати свої статки. Тут дуже важливо вибрати золоту прикрасу відповідного стилю і розміру. Так ось кулон зірки Давида до таких не належить.

В нашому асортименті найрізноманітніші рішення – від округлих до класичних, від великих форм до невеликих, практично, непомітних підвісок.

Як і багато інших символічні прикраси і талісмани, такі ювелірні вироби рідко прикрашаються каменями або іншими кричущими декоративними елементами.

Набагато частіше вони виконані в традиційному стилі – без надмірностей. Тільки біле або червоне золото 585 проби і витончені відбитки на гранях. Як аналог зірці Давида, є також схожі вироби: кулон Тора, Чаша Менора, Святий Іерушалім і багато інших. Але всі вони – лише додаток до основної прикраси.

 

Де купити і як вибрати

В залежності від побажань, ми можемо підібрати будь-який варіант за смаком:

  • Традиційні плоскі прикраси. Саме вони першими виникають в голові при думках про символіку єврейської народності.
  • Кубічні і оформлені всередині інших геометричних елементів. Дуже незвично виглядають у вигляді підвісок. Вони доповнюють будь-який образ і підійдуть до будь-якого ланцюга. Головне – правильно вибрати розмір і вага, щоб не перевантажити ланки.
  • Дизайнерські рішення. Одним з найпопулярніших вважається виконання зірки Давида всередині руки Міріам. Ще друга назва – Хамса. Дивовижне поєднання дизайнерського задуму, найвищого оберега і краси.

 

Щоб вибрати якісне прикраса – його потрібно шукати в перевірених місцях. Інтернет-магазин The Man співпрацює тільки з надійними виробниками прикрас. Серед них національні ювелірні заводи і компанії. Це є гарантією якості пропонованої продукції. Але, крім слів, ми готові надати реальну можливість обміняти куплену у нас продукцію.

 

Хочете купити золотий кулон зірки Давида – зверніться до нашого продавця-консультанта. Доставка по всій Україні – в Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ. При покупці від 2000 гривень – привозимо покупки за наш рахунок. Гарантії діють протягом 14 днів з моменту покупки.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація