Ладанки (золоті)

Золоті ладанки – це натільні іконки, обереги, які носять куди більший сенс, ніж прості ювелірні вироби. Такі талісмани рідко носять напоказ. Набагато частіше їх використовують для захисту і подарунка людям, які особливо дорогі. В інтернет-магазині The Man можна купити золоті ладанки за доступною ціною.

 

Навіщо потрібні ладанки

Це – символічні прикраси, які прийнято ховати під одяг. Вони використовуються для посилення внутрішнього захисту. Хоч як би парадоксально це звучало в реаліях сучасності, але вони допомагають захиститися від лихого ока. Зараз найчастіше їх купують для дітей, дарують на хрестини. Але, також вони часто підносять дуже близьким родичам і друзям. Тим, кого хочеться вберегти від негативу із зовні.

Прийнято приховувати ладанки від сторонніх, але це не скасовує того, що золоті прикраси набагато надійніші, ніж зі звичайного металу. Вони стійко переносять вплив води, тертя з одягом і шкірою, не викликають алергії і підкреслюють внутрішню впевненість.

В каталозі The Man представлені класичні моделі мініатюрних ікон. Традиційно вони відливаються з благородного металу 585 проби і не декоруються камінням та іншими шедеврами. Це символізує покірність і відданість своїй вірі, незалежно від фінансового становища і статусу в суспільстві.

 

Асортимент інтернет-магазину

В The Man представлені найрізноманітніші ладанки – починаючи від мініатюрних ікон із зображенням Святої Богоматері, і закінчуючи мінімалістичним підвісками з хрестом і плоскою поверхнею.

Вартість прикрас залежить від розміру і ваги, як це часто відбувається з золотими ювелірними виробами. Ціна золотих ладанок в інтернет-магазині – доступна, якраз для того, щоб придбати оберіг всім членам сім'ї.

Головне достоїнство – універсальність. Ладанки не розділяються на жіночі, чоловічі та дитячі. Вони – підходять для кожного, хто хоче захистити себе не тільки зовні, але і всередині.

Всі прикраси відлиті з золота. Вони виготовлені найнадійнішими і відомими ювелірними заводами і компаніями. Тому ми гарантуємо високу якість кожної товарної одиниці.

 

Як доглядати і де купити

З огляду на те, що ладанки – це натільні прикраси, за ними потрібен особливий догляд. Ми радимо регулярно протирати їх серветками з антибактеріальними властивостями. Звичайно таким виробам рідко потрібен ремонт, але якщо він знадобився – рекомендуємо звертатися до фахівців.

Важливий аспект – перед покупкою поговорити зі своїм священиком. Адже це - не просто прикраса. Це – спосіб стати ближче до Творця. Ще після розмови зі служителем, можна буде вибрати оберіг, що відповідає власному ангелу.

В нашому магазині можна купити золоті ладанки за доступною ціною. Доставка по всій Україні, в будь-які міста, де є поштові пункти: Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ та інші. При необхідності ми забезпечимо повернення і обмін золотих виробів. За умови збереження документів: бирок і чеків, які свідчать про покупку.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація