Золоті кулони букви

В імені відображення характеру людини, кольору його аури, його індивідуальності. І велика літера – самий головним символ. Інтернет-магазин The Man пропонує купити золоті кулони літери для всіх, хто хоче розповісти оточуючим про себе і своєї улюбленої.

 

Асортимент і вартість

У нас є вибір на будь-який смак. Кожне ім'я гідно того, щоб прикрашати шию акуратним, витонченим ланцюжком. В залежності від побажань, наш консультант допоможе підібрати стильні варіанти для:

  • Володарів імен, що починаються з приголосних букв. Це літери р, ф, б, в, г, д, л, м, ж, з, с, т, до, н, п, х. Кожна з них інкрустована дорогоцінним камінням, золотими вставками, сплавами металів.
  • Тих, які починаються на голосні: є, а, у, і, я, е, о, ю. Ти знав, що найпоширеніші імена починаються саме на звучні літери? Можливо, саме так звуть твою дівчину, дружину або близьку подругу.

 

Кожен кулон відлит з золота найвищої – 585 проби. Це гарантує його якість. Крім слів, в інтернет-магазині The Man надається гарантія від виробника. Якщо з моменту покупки не пройшло 14 днів, то виріб можна повернути. Для цього важливо зберегти бирки і чеки.

Ціна золотих буквених кулонів залежить від розміру, дизайну і обраного золота. Найдорожчі – варіанти з платини, прикрашені сяючими дорогоцінними каменями – діамантами, сапфірами, топазами, рубінами та іншими.

З дешевих можна виділити доступні моделі з жовтого золота. Якщо цікавлять недорогі прикраси, то можна звернути увагу на мінімалістичні варіанти без будь-яких вставок.

 

Види золотих букв

В залежності від дизайну, золоті кулони букв можна класифікувати за шрифтом, декору, дизайну.

За шрифту виділяють:

  • Прописні літери. Найпопулярніші. Завдяки цікавому поєднанню металевого блиску і витончених вигинів, ці моделі подобаються більшості дівчат.
  • Друковані золоті букви. Класика жанру. Вони відмінно підкреслять стилю ділової людини.
  • Букви, укладені в серця, кола та інші геометричні фігури.

 

За декору виділяють цікаві рішення від кращих ювелірів. Це рельєфні, гладкі букви – вони сяють і переливаються всіма кольорами веселки під будь-якими джерелами світла. Краса їх передається тільки при особистому огляді.

Дизайн – це те, заради чого варто купити золоті кулони літери. За своїм смаком можна вибрати і купити будь-який варіант – від традиційних рішень до оригінальних, викликають і навіть, що вражають, моделей.

Але головне достоїнство таких підвісок – універсальність. їх можна вдягнути не тільки на ланцюг, а й на браслет. А самі екстравагантні прикрашають ними навіть сережки. Наприклад, конго. Ювелірні ініціали – це вироби, що не втрачають актуальності рік за роком. Залишилося тільки вибрати те, що подобається.

Доставка виробів проводиться до Львова, Тернополю, Києва, Івано-Франківська та будь-які інші міста України. Єдина вимога – наявність в населеному пункті поштового відділення. Повернення діє тільки на прикраси, куплені в інтернет-магазині The Man.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація