Хрестики золоті

Мінімалістичний стиль, акуратні форми, витончений дизайн – все це – жіночі золоті хрестики. В прикраси можна вкладати символічний сенс, можна просто дарувати їх, тому що можеш собі це дозволити. Інтернет-магазин The Man допоможе втілити обидва варіанти.

 

Хрести без прикрас

Найпростіші і розповсюджені варіанти виконання цих ювелірних виробів. Такі даруються на хрестини або дні народження дітей, ними прикрашають свої шиї дівчини зі строгими і справедливими звичаями.

В нашому каталозі представлені рішення для самих різних цілей:

  • Невеликі хрестики для дітей. Відлиті з золота 585 проби, без будь-яких каменів і вставок. Легкі, тонкі – якраз те, що потрібно для подарунка дитині на такий важливий свято.
  • Великі прикраси з декількома видами металу. Найчастіше поєднуються біле і червоне золото. Колись вважалося, що знатним дамам для підкреслення своїх статків, важливо носити саме комбіновані вироби. Так давайте не будемо порушувати таку давню традицію.
  • Мінімалістичні жіночі хрести. Прототип дитячих, але відрізняються від них за ціною і розміром. Вартість перших незначно нижче, зате другі – більше за розміром і на жіночій шиї в тандемі з тонкою ланцюгом виглядають акуратніше.

 

Вони відлиті з золота 585 проби і є прикладом ідеального поєднання ціни-якості. Підійдуть для тонких ланцюжків і акуратних джгутів з цільного металу.

 

Хрести з камінням і інкрустацією

Одна з найбільш популярних тенденцій останнього року. Ці вироби створені для жінок, які знають собі ціну. Вони прикрашені розсипом коштовних каменів. Серед достоїнств:

  • Краса і розкіш форм і декору золотих хрестиків.
  • Неймовірне сяйво в світлі сонця і навіть променів електричних ламп.
  • Стиль. Важливий пункт для модниць.

 

Недоліки золотих виробів – неможлива річ. Ми співпрацюємо з найвідомішими і надійними виробниками ювелірних прикрас. І на кожну модель, представлену в нашому каталозі, ми представляємо гарантію. Протягом 14 днів можна повернути або обміняти куплений виріб. Це можливо при наявності бирок та чеків.

В асортименті представлені:

  • Хрести з розсипом чорних і білих діамантів. Неймовірні, сяючі – вони для особливих жінок.
  • Варіанти з великими каменями. Це хрести, в центрі яких вбудований один камінь. Серед моделей інтернет-магазину The Man є як золоті хрести з одним каменем, так і моделі з розсипом каменів навколо єдиного підстави.
  • Дизайнерські моделі. Це – не прості хрести в загальному розумінні. Їх ціна вище більшості інших виробів, але вони того варті. Екстравагантність і яскравий дизайн – ось, що їх об'єднує.

 

Дивно поєднуються з ланцюгами з нашого каталогу. Хоча вони чудово виглядають і з прикрасами з сімейної шкатулки.

Доставка золотих хрестиків проводиться по всій Україні від Києва до Львова, від Івано-Франківскька до Тернополя. Для постійних покупців працює система лояльності. В наявності вироби зі знижками та акційними пропозиціями. Поспішайте купити за найкращою ціною золото №1 за якістю в країні.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація