Золоті сережки-гвоздики / пусети

Золоті сережки-гвоздики – елегантне вирішення питання про подарунок для витончених жінок. Пуссети представляють собою просту конструкцію з замком і оформленої «шапочкою». Вона може бути повністю вилитої з золота, доповненої одним або безліччю дорогоцінних каменів, або прикрашена переливами металу іншого кольору.

Види гвоздики

Жіночі сережки-гвоздики – це зовсім інші прикраси, ніж дитячі пуссети. В першу чергу, справа в оформленні лицьової частини. Плашка буває:

 

  • Геометричної форми. Наприклад, обрама може бути прямокутна, кругла, квадратна.
  • Декорована центральним каменем. Особливо популярні сережки-гвоздики з діамантами, сапфірами, рубінами, смарагдами і перлами.
  • Інкрустовані розсипом каменів. Такі пуссети просто розкішно виглядають в відблисках сонячних променів. У каталозі представлений сяючі моделі з найдрібнішими алмазами – квінтесенція краси і стилю.
  • Дизайнерські або оригінальні. Звичайно ж, ювелірні заводи і компанії-виробники стежать за модними трендами. Хочеться гвоздики з сердечком? Не проблема! А може бути потрібно знайти модель, де камінь буде повністю приховувати металеву площадку? У нас як раз такі є!

З усіх жіночих сережок, представлених в магазині The Man, саме гвоздики - найдоступніші за ціною. Природно, якісне золото не може бути непристойно дешевим, але ми постаралися знайти найбільш вигідні варіанти для тебе і твоєї супутниці. Співвідношення ціна і якість у нас в каталозі як для своїх.

Матеріал

Гвоздики з нашого магазину відливають з білого, червоного і чорного золота. У деяких моделях використовується комбінація металів. Яка різниця і що краще купити?

 

  • Платина дуже тверда і жорстка. Вона не гнеться і не піддається впливу зовнішніх факторів. А як розкішно вона виглядає в гарнітурі або подарунковій упаковці!
  • Червоне золото – трохи м'якше платини, зате воно неймовірно гнучке і приймає будь-які форми. Рекомендуємо оцінити гвоздики-ланцюжка з червоного металу. Варіант для чудових жінок.
  • Чорне золото – дуже незвичайне навіть для тих, хто побачив досить дорогоцінних виробів. Ці ювелірні прикраси міцні, довговічні і запам'ятовуються.

Переваги пуссетiв

Все думаєш, купити сережки-гвоздики чи ні? Купуй, звичайно. Тому що вони – як раз ті ювелірні вироби, які підійдуть до будь-якого свята і приводу.

Але навіть це не всі плюси пуссети:

 

  • У них немає кордонів віку. Завдяки стильному мінімалізму, вони однаково красиво виглядають на дівчатах, дівчатах і жінках добре за 45.
  • Незалежно від обраного каменю, форми і кольору – вони будуть виглядати максимально аристократично. Навіть якщо в якості декору буде використовуватися діамант з 3-ма каратами і розсип сапфірів.
  • Їх ціна. Це – найдоступніші сережки з усіх, які можна уявити.

Доставка гвоздиків проводиться по всій території України – ми відправляємо покупки в Київ, Львів, Дніпро, Одесу та інші. На всю продукцію діє гарантія. Протягом 14 днів можна обміняти або повернути ювелірний виріб.

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація