Сережки-Конго (кільця)

Золоті сережки-кільця або конго – універсальний подарунок і оригінальний спосіб підкреслити пристрасний характер дівчини. Перегорнути каталог The Man і переконайся в тому, що колечка красиво виглядають не тільки на чуттєвих жіночих пальцях. А ми як раз розповімо, які вони бувають і в чому різниця між повною і півсферою.

Види сережок-конго

Кільця діляться за матеріалом і діаметру. У нашому інтернет-магазині представлені моделі з білого, червоного і чорного золота, а також, сплави металів і їх комбінації. Красу металевих відблисків на маленьких жіночих вушках рідко можна переоцінити. Але навіть не це найкраще, що є в сережках-кільцях.

Їх головна перевага – широка різноманітність дизайнерських рішень. Серйозно, не думай, що конго - це тільки великі кільця. Зараз ювелірні заводи і компанії активно реалізовують моделі з різними стілістіческмі рішеннями. наприклад:

 

  • Кільце в кільці. Свіжо, незвично, ефектно. Замість внутрішнього кільця також може використовуватися зображення знака зодіаку або літери алфавіту.
  • Півсфери. Цікаве рішення для любителів екстраординарних речей. Зовні сережки виглядають як класичні кільця – широкі або вузькі. Але ось з внутрішньої сторони добре видно, що замість класичної конструкції вони представляють комбінацію італійського замку і кільця.
  • Маленькі, великі і середні сережки-конго. Тут все залежить тільки від стилю дівчата і твоїх можливостей. Природно, найдорожчі – легкі сережки з невеликим діаметром. Хоча навіть тут все залежить від наявності або відсутності інкрустації і використаного металу для відливу.

Якщо хочеться купити сережки-конго дешево – бери моделі з тонкою гранню і без декору. Якщо хочеш дозволити більше – придивися до варіантів з розсипом коштовних каменів, центральними великими вставками з діамантів, рубінів, сапфірів.

Матеріал і примірка

Ми, як один з провідних магазинів ювелірних виробів, пропонуємо одразу дивитися на золото. По-перше, це – фундамент стилю і розкоші, по-друге – навіщо погоджуватися на меншу?

 

  • Золоті сережки-конго можуть відливатися з платини, червоного і чорного золота. А в чому ж різниця?
  • Платина або біле золото – благородний лідер дорогоцінних металів. Чи не темніше згодом, прекрасно поводиться в шкарпетці і ідеально підходить дівчині з будь-яким кольором волосся.
  • Червоний метал – висока якість сплаву і м’якість. З такого золота можна створити будь-яке дизайнерське рішення, звідси і різні екстравагантні вироби.
  • Чорне золото – іскристе і незвичайне. З такими сережками дівчина точно зрозуміє, що вона для тебе - особлива, єдина. Що може бути краще?

Якщо немає можливості організувати примірку або дізнатися про бажаний розмір сережок-кілець, то радимо звернути увагу на півсфери або варіанти середнього діаметра. Вони – універсальні і підходять практично всім. Наш продавець допоможе підібрати будь-яке рішення під твої запити.

Доставка проводиться по всій по Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль). При необхідності можливий обмін і повернення товарів з магазину The Man.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація