Золоті сережки

Шукаєте, що подарувати своїй коханій на річницю або день народження? Один з універсальних варіантів – золоті сережки. Ці ювелірні прикраси люблять практично всі жінки з проколотими мочками. Крім того, для будь-якої, навіть самої вимогливої ​​дівчата, знайдеться «свій» варіант в каталозі The Man.

Види сережок

Існує велика кількість самих різних сережок. Вони класифікуються за формою, моделлю, дизайом, замком, додатковими елементами (камінню, сплавів золота).

За конструкцією замку, сережки діляться на:

 

  • Англійські. Популярні завдяки своїй надійності. Але при виборі важливо звертати увагу на розмір мочки дівчини, інакше можна не вгадати з розміром. Такі сережки часто купують для дочок і дівчат-підлітків. Тому що вони відмінно тримаються і дуже рідко самі собою розстібати.
  • Французькі. Чуттєві і елегантні. Конструктивно уявляю собою поєднання скоби і петлі, де скоба при замиканні заходить за верхню кромку петельки. З таким замком створюються акуратні і жіночні прикраси.
  • Італійські. Трохи нагадують французький варіант, але такі золоті жіночі сережки виробляються з прямою скобою. Або штифтом – як ще іноді називають основу замку. За рахунок цього вони зручні в знятті і примірці.
  • Пуссети. Найдорожчі з описаних варіантів. Такі сережки із золота ще називають «гвоздики», і першими надягають на вушко дівчат. Традиційно в медичних кабінетах використовуються саме сережки-гвоздики. Він легкі, красиві, стильні і мінімалістичні.
  • Скоби. По суті, це – замок без замка. У такій конструкції немає ніяких регулюючих елементів. Варіант часто використовується у дизайнерських сережок або моделях від ювелірних заводів з дуже тонким оформленням. Наприклад, з переплетеннями золотих ниток або комбінацією матеріалів.
  • Булавки. Прототип італійського замку, але тільки тут скоба втягається не по горизонтальній траєкторії, а по вертикальній. Саме за такою системою ще в Радянському Союзі робили жіночі прикраси. Техніка, перевірена роками.
  • Кільця. Сережки-конго – особливе ювелірний виріб з присмаком африканських мотивів. Їх замочки робляться по конструкції скоби, тільки тут замість петель спеціальні порожнисті отвори в тілі сережки.
  • Кафи. Або сережки-обманки. Вони можуть взагалі не кріпитися на вусі за рахунок замків. Замість них часто використовуються затиски. Тобто, дівчина просто одягає прикраса поверх вуха. Це – класне рішення, якщо ти не знаєш, пробиті у твоїй фаворитки вуха, чи ні.

 

У каталозі інтернет-магазину The Man представлені кращі моделі золотих сережок від провідних виробників. Ми пропонуємо варіанти з червоного, білого і чорного золота, декоровані камінням або повністю відлиті з металу. Серед асортименту можна знайти і купити дешеві сережки, а можна – не економити і придбати ексклюзивні вироби від іменитих дизайнерів.

Доставка замовлень проводиться в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль і по всій Україні. На сайті діє система лояльності для постійних клієнтів, а також можливість повернення та обміну ювелірних прикрас з бирками.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація