Золоті чоловічі кільця і ​​персні

Шукаєш золоті чоловічі кільця і ​​перстні? Вітаємо, по-перше, ти потрапив за адресою. По-друге, коли чоловік вирішує придбати собі подібну прикрасу – це, незмінно, означає його перехід на новий рівень життя. І у нас є, що запропонувати навіть найвибагливішим і педантичним покупцям.

Види печаток

Можна довго розповідати про історію печаток, перших володарів або царське походження перстнів. А давай відразу до суті? Чоловічі печатки – незмінно ознака статусності і стабільного фінансового стану. Вони бувають:

  • Повністю відлиті з золота. Традиційні моделі, що виникають в голові при згадці печаток. Вони виготовлені з білого, чорного або червоного золота. Головною відмінністю від інших варіантів є повна відсутність інкрустації. Ніяких каменів – тільки металевий блиск.
  • Комбіновані. Це моделі, що поєднують в собі різні види золота. Їх головна фішка - оригінальність і незвичайність. У каталозі представлені найсучасніші моделі від провідних виробників прикрас і ювелірних заводів. Дійсно є, що вибрати.
  • Печатки і перстні з золота з камінням. Так, це саме ті чоловічі кільця, які ти бачиш на руках у провідних бізнесменів та відомих особистостей. Є 2 варіанти такого оформлення: одиночний камінь або декорування розсипом невеликих діамантів.

Якщо орієнтуватися на якість – то купити дешево перстні вийде. Просто тому, що якісні золоті прикраси не можуть коштувати недорого. Це ті речі, на яких не прийнято економити. Саме тому ми гарантуємо відмінну якість наших виробів і, при необхідності, навіть обмін.

Види перстнів

Це - потужні і ефектні кільця, які відразу як ніби кажуть: «Мій володар – серйозна людина. Він може собі дозволити. Він – успішний і сильний!». Залежно від свого настрою і характеру, ти можеш вибрати собі кільце із золота з мінімалістичним дизайном. Або, запалити і купити перстень з великим дорогоцінним каменем і оригінальним дизайном.

Що ми пропонуємо:

  • Акуратні варіанти. Для тих, хто буде носити і не знімати. Педантичні чоловіки – ідеальні в усьому. Відповідно, і їх прикраси повинні підходити до будь-якого заходу. Будь-то побачення або ділова зустріч.
  • перстні і печатки з інкрустацією. Вони оформлені з використанням великої кількості каменів різного розміру. Декор може проходити по шинку – каймі кільця або безпосередньо по майданчику.
  • Різноманітні геометричні рішення. Золоті чоловічі печатки можуть бути прямокутними, квадратними, круглими, овальними або оригінальної форми. Тут все залежить тільки від особистих переваг.

В нашому магазині представлені варіанти будь-якого розміру і ширини. Для підбору можна скористатися спеціальною розмірної сіткою або допомогою нашого консультанта. Доставка працює по всій території України – від Києва, до Львова, Івано-Франківська, Тернополя. Крім того, ми пропонуємо унікальну послугу – повернення і обмін ювелірних виробів, куплених в The Man.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація