Золоті кільця

Для жінок золоті каблучки – це як фактор, що визначає значимість для чоловіка. Ніхто не дарує просто так обручалку, ніхто не підносить випадкової знайомої комплект з діамантами. Хочеш, щоб вона тебе запам’ятала? Щоб розповіла подругам і мамі, який у неї крутий чоловік, хлопець, брат? Тоді ми розповімо, як правильно підібрати каблучку.

Види золота

Як не дивно, але золото теж класифікується. В першу чергу, важливо визначитися з бюджетом, то нього вже можна відштовхуватися, вибираючи потрібну пробу. Ще в школі більшість знає, що чим вища проба – тим якісніше золото. А в чому взагалі вимірюється якісність золота?

Золоте ювелірне каблучка високої якості:

  • Не потемніє з часом. Тому радянська ювелірка дуже цінується. Але, з огляду на перебіг часу, ми пропонуємо більш сучасну альтернативу. Купити золоту каблучку в нашому інтернет-магазині, тому що ми співпрацюємо з провідними ювелірними заводами.
  • Не зітреться. Ми пропонуємо своїм покупцям найкращі золоті прикраси. Якість не може бути дешевою, проте вона може обути обгрунтованою.
  • Не деформується. Чим тонше каблучка – тим легше змінити його форму. Краще відразу купити міцну і жорстку модель. Вийде вигідніше.

Золота каблучка із каменем

Виріб з камінням – особливий пласт прикрас. Незважаючи на любов дівчат до діамантів, їх вважають за краще далеко не всі. Багато в чому, позначається вік. Тому що дорогоцінну прикрасу на 20-річній студентці і 35-річної бізнес-леді буде виглядати по-різному.

Що ще потрібно розуміти, перш, ніж купити золота каблучка з каменем:

  • Чим менше камінь – тим більше акуратно буде виглядати аксесуар.
  • Якщо на руці вже є подібні прикраси, то потрібно бути гранично акуратним. Інакше каблучка просто буде створювати ефект циганського шику. А це нікому не потрібно.
  • Колечко з великим каменем не підійде для руки з невеликим пальцями. Візуально воно зробить їх ще більш маленькими і додасть округлості. Загубиться та сама витонченість, яку століттями оспівують поети. Так що будь об'єктивний.
  • Вибираючи каблучку в подарунок для дружини або сестри, можна також відштовхуватися від їх гороскопу або любові до певних камінню. Повір, про цей подарунок розповідатимуть якщо не в баладах, то в своєму Instagram – так точно.

Каблучка без каменю

Камені – це добре, але класику теж ніхто не відміняв. Просте золоте кільце в мінімалістичному стилі – універсальний аксесуар. Воно підійде до будь-якого образу і будь-якій формі рук.

Що точно сподобається твоїй жінці:

  • Акуратні плетені моделі.
  • Широкі каблучки з облямівкою з платини або золота іншого кольору.
  • Класичні обручки моделі.

Доставка каблучок проводиться в усі міста України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з нашим продавцем і озброїтися знаннями про точний розмір каблучки.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація