Золоті вироби

Золоті вироби не просто підкреслюють статус. Вони допомагають виділити і підкреслити стиль життя. Дівчатам не дарують кільця з білого золота просто так, хлопці не купують собі запонки заради цікавості. В цьому і вся принадність цього дорогоцінного металу.

Прикраси на руки

Змінюються моделі телефонів, модні переваги, пори року і навіть прихильності. Єдине, що залишається незмінною – любов дівчат до золотих каблучок. Якщо не знаєш, що дарувати на день народження – хапай прикрасу в мінімалістичному стилі з невеликим каменем. Це 100% успіх.

Як вибрати каблучку:

  • Зверни увагу на пробу. Чим вона вища – тим якісніший виріб. Ми пропонуємо раз купити якісне золоте кільце, ніж стабільно носити в ремонт і на чистку його дешевий аналог. Саме тому в нашому каталозі по кращій ціні ти знайдеш яскраві та оригінальні прикраси.
  • Дізнайся розмір. Золоті вироби не підлягають обміну та поверненню, тому краще відразу знайти в каталозі потрібну прикрасу з певним дизайном і стилем.
  • Визначись зі стилем. Золоті вироби з каменем далеко не всім подобаються, як і нестандартні. Вони можуть не підійти до характеру, стилю одяг і моделі поведінки. Їх просто не будуть носити.
  • Бери золото у перевірених постачальників. Ми співпрацюємо із відомими ювелірними заводами и компаніями-виробниками.

Важливо пам’ятати: щоб купити якісне золото – шукайте його в надійному місці. Інтернет-магазин The Man дає гарантію на всі вироби в каталозі. Ми співпрацюємо з провідними ювелірними заводами та виробниками прикрас.

Ланцюжки і кольє

Це – особлива каста золотих виробів. Вони розкішні, яскраві, помітні. Якщо ланцюжок із золота, в залежності від її стилю, можна носити щодня, то вже кольє - не вийде. Воно, як хороший коньяк - для особливого випадку.

Що потрібно знати перед тим, як купити золоте кольє або ланцюг:

  • Дуже важливий розмір і форма. Дівчата дуже педантично ставляться до всіх складових образу. Тому будь вкрай уважний під час вибору. Але найкраще – запитай у неї.
  • Між золотом і сріблом, при виборі кольє, бери золото. Просто тому що у виконанні з іншого металу це прикраса втрачає левову частку своєї чуттєвості і краси.
  • Для першого подарунка оптимальним буде вибір варіанта без каменів. У стилі мінімал. Але для річниці весілля або подарунка дружині на день народження ідеально підійдуть варіанти з камінням. Причому не так важливо, дорогоцінним або напівдорогоцінним.

Браслети і сережки

Золотих сережок багато не буває і це – загальновизнаний (серед жінок, звичайно), факт. Тому тут у тебе – роздолля. Просто вибери з каталогу ті, які найбільш підходять твою дівчину по стилю, і купуй.

Обережніше з великими конго, а ось акуратні гвоздики або маленькі колечка можеш брати сміливо. Вони йдуть всім без винятку.

З браслетами трохи складніше. Їх носять далеко не всі. Перед вибором, враховуй роботу і звички дівчата. Але, коли зупиниш свій вибір на браслетах, то знай, що ми продаємо саме ті, у яких замки – вічні.

Доставка прикрас діє по всій території України. Ми привеземо золоті вироби в Київ, Львів, Івано-Франківськ і Тернопіль. Просто замов.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація