Ювелірні вироби

Для прекрасної половини людства, ювелірні вироби – це щось більше, ніж просто бажання себе прикрасити. Як мінімум, це спосіб відволіктися від повсякденних проблем, і як максимум - демонстрація положення в суспільстві. Як вибрати прикрасу з золота або срібла, так, щоб не пошкодувати? Купити його в інтернет-магазині The Man.

Твоєї жінці потрібно кільце!

Не в сенсі пропозиції, хоча, і тут можуть бути застереження. Просто практично немає представницею прекрасної статі, які реально встояли б перед подарунком у вигляді колечка з яскравим каменем.

Серйозно, уяви, вона на щось образилася. За класикою, не говорить, на що саме. І є 2 варіанти вирішення цієї проблеми:

  • Намагатися дізнатися і все одно залишитися винним.
  • Принести золоте кільце в коробочці і залишитися злегка винним.
  • Природно, останній варіант більш привабливий. Але навіть тут можуть бути підводні камені.

Що потрібно знати, перед тим, як купити ювелірний виріб із золота або срібла:

  • Уподобання своєї дами. Вона може любити кільця, але не любити браслети. І навпаки ця система теж працює.
  • Розмір виробу. Якщо з ланцюжком це може бути не так принципово: в будь-якому випадку можна звернутися в ремонт ювелірних прикрас і підправити довжину, то з кільцем так не вийде. Важливо відразу у своєму розпорядженні дані про розмір пальців.
  • Форму рук. Дуже важливий параметр, тому що кільця з камінням далеко не всім йдуть. Тому перед тим, як нести прикраса з діамантом, спочатку перевір, як виглядає на пальцях кільце з цирконієм.
  • Матеріал і вимоги. Ювелірні вироби із золота і срібла сприймаються по-різному. А ще, всупереч стереотипам, далеко не всі дівчата люблять золото. А може вона взагалі хоче на замовлення?

Ланцюжки і браслети

Про любов жінок до ланцюжків з кулонами можна говорити вічність. Як і з кільцями, тут найголовніше – знати переваги. Що їй більше подобається: довгі ланцюги з золота, джгути, ювелірні чокери або інші вироби від заводу.

Невеликі лайфхак, як вибрати ланцюжок так, щоб вона всім сподобалася:

  • Якщо даруєш ланцюг в перший раз – не бери занадто довгу. Зупини вибір на, приблизно, 20-25 см. Ці параметри можна підглянути в ювелірній мапі інтернет-магазину.
  • Об’єктивно оціни форму шиї і її довжину. Залежно від цього можна відштовхуватися, що буде більш доречним: товстий джгут або акуратна золотий ланцюжок в стилі мінімалізм.
  • Вибери правильну футляр. Серйозно, це ж як упаковка подарунка – часто обгортка грає велику роль, ніж наповнення. Так і тут. Він повинен відповідати статусу ланцюга.

Але, є ще один варіант. До речі, найвірніший. Просто запитай у неї, що вона хоче. В ідеалі, попроси показати, а потім наші консультанти допоможуть вибрати з каталогу потрібну модель. Доставка по всій Україні: до Києва, Львова, Івано-Франківська, Тернополя.

У нашому магазині представлений широкий вибір прикрас на будь-який смак, бюджет і випадок. Приймаємо замовлення цілодобово.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація