На 14 Жовтня, 19 листопада, 6 грудня

Коли вручати подарунок на 23 лютого, на 14 жовтня або 19 листопада?

Так історично склалося, що в Україні нині аж три офіційних свята представників сильної статі. Всі вони носять патріотичний характер:

  • 23 лютого - День захисника Вітчизни. Встановлений ще в 1922 році на честь річниці створення Червоної Армії. Однак після конфлікту з Росією в Україні це свято переформатували і перенесли на 14 жовтня.
  • 14 жовтня - День захисника України. Встановлений у 2014 році. Дата вибрана не випадково - це православне свято Покров Богородиці та з 1999 року також відзначається, як День українського козацтва.
  • 6 грудня - День Збройних Сил України. Встановлений у 1993 році. По суті це професійне свято військовослужбовців, але він також вважається своєрідною альтернативою свята Захисника Вітчизни

Ех, як пішло... чого ж зупинятись, давайте продовжимо, адже список буде не повним без ще парочки дат:

  • 19 листопада - Міжнародний чоловічий день. Встановлений у 1999 році. Відзначається в країнах Європи, Азії, Америки та Австралії, покликаний показати роль чоловіків у розвитку суспільства.
  • третя неділя червня (або вересня) - День батька. Встановлений у США в 1966 році, а в Україні неофіційно призначений на третю неділю вересня.

Оригінальні вітання колегам на 23 лютого і інші чоловічі свята

Що ж, як ми вже переконалися привід вручити приємний презент представникам сильної статі можна знайти цілий рік. Але так традиційно склалося, що хочеш - не хочеш, а жіночий колектив повинен піднести колегам (одногрупникам) подарунки на 23 лютого або на День захисника України. І хоча це поздоровлення символічне та халтурити не хочеться ... Шукаємо хороші ідеї.

Універсальна класика і оригінальний підхід:

  • Престижний алкогольний напій
  • Портмоне, гаманці, візитниці, ключниці
  • Дерев'яні краватки-метелики, авторські шкіряні браслети
  • Флешки, USB-розподільники, навушники, підставки
  • Мультитул - багатофункціональний складаний інструмент, що складається з ножа, викрутки, ножиць, міні-пили та інших корисних складових

Що подарувати чоловікові і татові на 23 лютого

Яке б свято не наближалось, а дівчата завжди з хвилюванням ставляться до того, щоб вибрати гідний подарунок коханому хлопцеві, чоловікові. На 23 лютого, на День козацтва, батька чи будь-який інший, не ммає значення - головне, щоб подарунок був особливим, по-справжньому від душі, приємним і корисним. Вищеперелічені варіанти теж хороші, але ми можемо запропонувати і більш ідейну версію.

У нашій культурі чоловік позиціонується, як захисник, а жінка - берегиня. А найсильнішим оберегом вважалися вишиванки, кожен колір нитки, кожен стібок в орнаменті мав сакральний зміст. Зелений - здоров'я, жовтий - багатство, синій - силу... Вишиванки сьогодні - це величезна різноманітність сорочок, рубах і футболок з візерунками, які будуть актуальні і в повсякденності, і в свята. Тому на питання: що подарувати рідному чоловікові на 23 лютого, 14 жовтня або 6 грудня, у нас однозначна відповідь - вишиванки-обереги.

Нехай рідні відчують вашу любов, турботу і наповняться силами захищати вас від негараздів! Миру вам і добра!

Фільтрація

Країна виробник

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Об'єм (л)

65 літрів - 135 літрів

Кількість колес

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація