Хлопцю на 14 Лютого

Найгірший подарунок коханому на День святого Валентина

Оу, 14 лютого, День святого Валентина, День всіх закоханих ... мі-мі-мі... Так, дівчатка, зібрали сентиментальність в кулак і сховали під подушку всі думки про «сердечка-свічки-статуетки-пелюстки»! Ну не чоловічий це подарунок, не чоловічий (хоча, залишимо пару відсотків на виключення з правил). Звичайно ваш любчик, якщо він вихована людина і цінує відносини, не викине у вікно плюшеве сердечко і фарфорового купідона. Але і почесного місця в його душі і в будинку такі подарунки на 14 лютого не займуть.

Отже, давайте сконцентруємося на питанні: що ж подарувати хлопцю на День святого Валентина? Чим здивувати коханого чоловіка? Народна мудрість говорить: «Щоб знати, що є добре - потрібно знати, що є погано». Тобто підемо від зворотного - складемо список* гірших ідей:

  • Дрібнички. Сувеніри, іграшки, брелоки, фоторамки - в топку
  • Спільні фото на чашках / подушках / пазлах / килимках для миші - в топку
  • Шкарпетки і бритви - не в топку, але й не в свято кохання
  • Креми, лосьйони, парфуми - аналогічно
  • Взагалі нічого - не давайте чоловікові приводу думати, що він не заслужив (виняток становлять лише тру-дзен-буддисти і ті мени, які зовсім не визнають свята)

Кращий подарунок для коханого на День Валентина

А навіщо взагалі подарунки на День святого Валентина?! З днем народження все зрозуміло: у новонародженого нічого немає, його вітають корисними речами. З Новим роком теж: за традицією в новому році потрібно максимально оновитися.
У святі 14 лютого ж головна суть, що це свято кохання. А що є любов? О, це справжнє чудо, яке зароджується в нашому мозку: любовну ейфорію викликають нейропептиди і речовини, що називаються норепінефрин, допамін і фенілетиламін. Вони то і є власне, любов у чистому вигляді. Ой щось ми захопилися. Для простоти розділимо «кохання» на 2 складові - емоційний і тілесний контакт. А з цього «витягнемо» ідеальний подарунок коханому чоловікові на День закоханих:

  • Проведіть удвох насичений позитивними емоціями день - катайтеся на лижах, грайте в хокей, стрибайте з моста, літайте на повітряній кулі (тут-то заодно і можна вручити коханому обновку - шапку або светр)
  • Відпочиньте ввечері - в сауні або спа-салоні (а на виході ненароком піднесіть натяк на подальший розвиток подій - деталь нового еротичного комплекту, в якому ви незабаром постанете)
  • На десерт - незабутня пристрасна ніч (подбайте заздалегідь про незвичний завершений образі - від легкого пеньюара до спокусливих пажів на панчохах)

Підказка від Сімпсонів – замість післямови

Ваш любчик постійно забуває про свята? Подався практикувати усвідомлені сновидіння в пошуках ідей сюрпризів? Та й ті, що зміг зловити найчастіше виявляються, м'яко кажучи, «не в тему»? Вибачте йому ці гріхи і не перетворюйте свято в скандал! Будьте мудріше...

Погляньте, наприклад, на Мардж Сімпсон. Здавалося б, чоловік у неї суцільні покарання, спробуй з таким не отримати нервовий тик. А вона що? У серії про Різдво прийняла ідеальне рішення. Вона вручила Гомеру презент зі словами: «Я знала, ти забудеш. Тому мій подарунок тобі - це твій подарунок мені».

 
Успіху і нових ідей!

* Список складений автором статті у січні 2016 року на основі відповідей чоловіків у віці від 20 до 39 років.
** Автор статті пам'ятає, що всі люди різні і будь-які ствердження можуть не відповідати вашому світогляду. Тому, якщо ви з ними не згодні - не приймати близько до серця. Краще притисніть до нього коханого і запропонуйте виконати три бажання.

Фільтрація

Бренд

Країна виробник

Колір

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація