Подарунки на День Народження

Звичайно, кожне свято важливе по-своєму. Але є один день в році, що заслуговує на особливу увагу. Це іменини. Традиційно, подарунки на День Народження даруються в стилі сюрприз. І якщо не знаєте, що піднести рідній людині, родичу або колезі – то ми підготували спеціальний дайджест.

Види подарунків

Так, навіть у презентів є своя класифікація. Подарунки бувають:

 

 • Потрібними. Тут навіть особливо думати не доводиться – просто купи щось необхідне для дому чи бізнесу і все, вважай, місія виконана.
 • Бажаними. Це те, чого іменинник довго хотів. Найчастіше, що святкує ще напередодні дня народження сам повідомить, що він хоче отримати в якості подарунка.
 • Смішними. Жартівливі подарунки прийнято дарувати дуже близьким друзям «у яких все є». Залежно від роду відносин і характеру «винуватця торжества», можна злегка відхилитися в фамільярність або тонкий гумор.
 • Оригінальними. Екстремальний вид подарунків. Саме вони найбільше хвилюють свідомість. Не варто плутати їх із смішними – вони не ототожнюють один одного.

Що дарувати на день народження

Відразу відмовимося від гендерного поділу подарункових переваг. Це неправильно і навіть злегка образливо. Адже дівчина цілком може собі на день народження захотіти катану, а хлопець – дрібничку для інтер'єру.

Докладаємо список з 10-ти варіантів, що можна подарувати на день народження:

 

 1. Оригінальна картина. Ми не маємо на увазі третьосортні фотошопні вишукування зі вставленим голови іменинника на портрет Івана Грозного або Катерини Великої. Є більш оригінальні варіанти. Наприклад, поп-арт портрети, шльопанці фотографії або малюнки балончиком.
 2. Актуальний аксесуар. Для весняних і літніх хлопців ідеально підійдуть пляжні приналежності, для зимових і осінніх – затишні шарфи і рукавички з натуральних матеріалів. Це практично і нетривіально.
 3. Підпалювач в машину, автодуш, масажер спини. Як видно з логічного ланцюжка, мова в цьому пункті про автолюбителя. День народження автомобіліста – це взагалі фул-хаус. Немає ніяких варіантів пригадати – даруєте щось, необхідне для чотириколісного друга.
 4. Щось пов'язане з захопленням іменинника. Наприклад, подаруйте фотографу – новий об'єктив або софт-бокс, музикантові – нові струни або набір налагоджувальних ключів, філателісту – колекційну марку.
 5. Емоції. Багато хто все життя мріє стрибнути з парашутом або спливти по річці на байдарці. Повірте, подібний подарунок запам'ятається надовго і вже точно переплюне усі ультрамодні гаджети.
 6. До речі, про гаджети. Дозволяють фінанси – даруєте новий телефон або планшет. Якщо ж, смартфонами і розумними книгами можна здивувати – вразіть іменинника оригінальними аксесуарами. Це може бути іменний чохол, стильний power-bank, доповнення до екшн-камери.
 7. Знання. В еру інтернет-технологій освіту вже давно вийшло за рамки навчальної літератури. В якості презенту на день народження колеги або родича прекрасно підійде навчальний курс іноземної мови або практичної психології. Можливо, це саме те, чого людині дійсно не вистачає.
 8. Аксесуар. Шкіряний гаманець, обкладинка для паспорта або блокнота, ремінь, окуляри, брендова парасолька або фірмові годинники – тонко і зі смаком.
 9. Оригінальні подарункові набори. Це комплект із пляшки хорошого віскі з двома келихами або кадило з заморськими ароматами. Вибір залежить від уподобань іменинника.
 10. Сертифікати на покупку в магазинах одягу або косметики. Практично кожен інтернет-магазин, фірмовий бутик і навіть супермаркет дає своїм покупцям можливість оформити подарункову карту. Так що святкує зможе сам собі купити подарунок на День Народження.

 
Магазин THE MAN здійснює безкоштовну доставку подарунків по всій Україні (і в великі міста - Київ, Харків, Одесу, Дніпро, і в невеликі селища). При необхідності можна запросити доставку кур'єром до дверей.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація