Подарунок дівчині

Що подарувати дівчині

Вибрати цінний подарунок для дівчини – справжнє випробування для будь-якого чоловіка. На перший погляд, варіантів – безліч. Але, більшість з них настільки стандартні, що від одного виду стає нудно. Ми ж підготували список для тих, хто звик мислити поза шаблону.

Що і кому дарувати?

Дівчата бувають різні. Однокурсниці, однокласниці, колеги, подруги мам, в кінці кінців. Ясна річ, що для з них необхідний свій особливий презент. Адже не можна подарувати сусідці з 15-ї квартири такого ж ведмедика, як своїй подрузі. Але, є безпрограшні варіанти подарунків. це:

 

  • Щось дуже потрібне і важливе. Наприклад, новий світильник або альбом для фотографій (особливо він потрібен жінкам, на чию молодість смартфони існували виключно на сторінках утопічних романів). Сюди ж можна віднести блокноти та іншу канцелярію, посуд, предмети побуту.
  • Те, що жінка давно хотіла. Буває так, що ні з того ні з сього, дівчина протяжно скаже: «Ех, ось була б зараз у мене мультиварка, я б як зробила рис за рецептом Кім Кардашьян». І сумно подивиться на тебе. Звичайно, тут до ворожки не ходи – даруй мультиварку на найближче свято. І так з усіма ехами і хочухами. Це універсальне заклинання.
  • Сертифікати. Взагалі безпрограшний варіант. Не даруй косметику – даруй подарункові карти.

Мамі або її подрузі найкраще купити навчальний курс або квиток на семінар. Пам'ятай, в першу чергу подібні заходи – тусовки, там цікаво, є співрозмовники і однодумці. Можливо, твої родички вже давно мріють курсами комп'ютерного набору або мови.

 
Окремий пункт – дами серця. Тут, як ні парадоксально, найскладніше. Простим букетом і м'якою іграшкою не звільнишся. Потрібно щось більш масштабне, щоб можна було потім і людям в Instagram показати. Наприклад, подорож, іменний аксесуар, дівич-вечір в спа – все, що вразить її, її подруг, їхніх дітей і чоловіків. Чим яскравіше – тим веселіше.

Маст-хев: варіанти подарунків дівчині

Якщо фантазія дала збій і ідей немає абсолютно ніяких – ні тривіальних, ні екстраординарних, то стане в нагоді наш список. Н складений на підставі особистого досвіду трьох поколінь чоловіків.

 

Практично, кодекс подарунків

 

  • Тварини. У всіх дівчат природою закладено потребу про когось піклуватися. Попередньо, дізнайся, чи немає у обраниці алергії на шерсть і боязні гучних звуків – інакше подарунок перетвориться в катастрофу.
  • Милі дрібнички. Зараз мова зовсім не про статуетки пастушки. Швидше, про потрібні, але оформлені в оригінальному стилі, корисності. Наприклад, блокнот ручної роботи з тисненням, дерев'яна флешка, свічники або неординарні годинник. Принадність такого варіанту в універсальності – дрібнички можна дарувати колегам, подругам по школі і ВНЗ, мамам і знайомим.
  • Рослини. У дівчини алергія? Не біда, можна подарувати затишний і абсолютно нешкідливий флораріум або композицію з сукулентів. Зручно, що її можна зібрати самому. Якщо жінці потім набриднуть рослини в горщику, вона зможе сама доповнити вазон потрібними квітами.
  • Антистресові іграшки. Це жуйка для рук, різні кульки з гліцерином, спеціальні тренажери для зняття напруги, масажери і т. Д. Жіноча стать на 60% більше схильний до негативного впливу стресу, ніж чоловічий. Убережи своїх дам - подаруй віддушину.
  • Органайзери. Припадуть до смаку діловим жінкам, у яких все розкладено по поличках, розписано по годинах і взагалі, гранично правильно. В інтернет-магазині THE MAN гігантський асортимент всіляких планерів і організаційних товарів.
  • Гаджети. Ні, ми не маємо на увазі новий iPhone (хоча, якщо можеш собі це дозволити, то навіщо відмовляти? коханій). Дівчата просто в захваті від цифрових фоторамок, проекторів, стильних зарядних пристроїв і док-станцій.
  • Фірмові набори. Це якщо взагалі не знаєш, що подарувати дружині брата, сусідці або однокласниці. Сюди входять набори мандрівників, подарункові комплекти з вишуканими чаями та приладами, дорогі вина з келихами і багато іншого.


Доставка подарунків здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста. При оформленні замовлення можна вибрати кур'єрські послуги – наприклад, для ефектного вручення презенту. Замовлення на суму від 1500 гривень доставляються безкоштовно.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація