На 8 Березня

Обираємо подарунок на 8 Березня

Навіть якщо дівчина каже, що не чекає подарунок на 8 березня – знайте, чекає і дуже сподівається, що отримає його. Вибір презенту на всесвітній жіночий день вводить багатьох чоловіків в справжній ступор. Саме для таких випадків ми підготували список класних і цікавих подарунків для подруг, дружин, мам і колег жіночої статі.

Що подарувати дружині і дівчині на 8 березня

Відразу варто занести в заборонений перелік посуд, побутову техніку, рушники і дешеві набори косметики. Це, як мінімум, ознака поганого тону, і, як максимум, спроба «відмазатися» від подарунку. Замість цього пропонуємо такі варіанти:

 

 • Косметика ручної роботи. Натуральна, гіпоалергенна і неймовірно корисна. Це набагато оригінальніше звичайного комплекту для гігієни. У більшості випадків, такі жіночі предмети одразу продаються в фірмових обгортках і навіть не вимагають додаткових витрат на святкові пакунки.
 • Теплий плед грубої в'язки. Якщо є бажання – його можна спробувати зв'язати своїми руками. Якщо немає – просто купіть модний предмет інтер'єру в інтернет-магазині.
 • Чайний або кавовий набір. Завзятим кавоманам припаде до душі антикварна кавомолка, любителям мате або чаю – керамічний чайний сервіз або калебас з бамбільєю.
 • Гарні предмети інтер'єру, органайзери, сейфи. Дерев'яні шкатулки, елегантні книги з ключем немов створені для зберігання жіночих секретів. Це дуже гарний і цікавий варіант подарунку для забезпеченої жінки.
 • Сукуленти, трав’янчики, інші кімнатні рослини. Вони набагато практичніші букетів зі зрізаних квітів – стоять довше, виглядають гарніше, підкреслюють домашній інтер'єр.

Що подарувати колезі на жіночий день

Жінкам-керівникам, бухгалтерам, секретарям і іншим співробітникам жіночої статі вибрати подарунок на 8 березня трохи складніше, ніж родичам і близьким подругам. По-перше, неприпустимі будь-які натяки на порушення особистого простору, по-друге, ви не можете достовірно знати примхи колеги.

Що дарувати в таких випадках:

 • Календарі, планери, органайзери. Найкраще купити не картонний календар з палітуркою, а «вічний» дерев'яний варіант. Якщо вибір припав на щоденники – то віддайте перевагу планінгам або органайзерам особистого часу.
 • Канцелярські набори. Це хороший презент для керівника відділу. На жіноче свято більше підійдуть не дуже дорогі комплекти – з дерева або щільного пластику.
 • Антистреси, головоломки, настільні ігри. Заспокоюють нервову систему і сприяють зняттю стресу. Це подарунок для жінок, які постійно відчувають напругу, пов'язану з робочим процесом. Наприклад, бухгалтерів або менеджерів з продажу.
 • Смішні плакати, які б мотивували, стікери, скетч-буки.
 • Якщо плануєте дарувати кілька подарунків колегам, то краще вибирати презенти з однієї цінової категорії. Так нікого не образите и увагою не обділите

Що подарувати мамі на 8 березня

Мами заслуговують на особливу увагу на жіночий день. Саме ці жінки з особливим трепетом чекають презенту. Чим можна порадувати маму на свято:

 

 • Електронна книга. На телефоні і планшеті читати досить складно, набагато зручніше купити гаджет, спеціально призначений для цього. На ньому можна налаштувати шрифт, підсвічування, змінити колір букв.
 • Дизайнерський фотоальбом. Мамам потрібно перегортати фотографії, хвалитися ними перед сусідами і родичами. Соціальні мережі для таких цілей не підійдуть.
 • Затишні предмети інтер'єру. Пледи з рукавами, красиві вази, статуетки, настінні годинники та інші красивості для будинку. Сюди ж можна додати ароматичні композиції і атомайзери.
 • Творчі набори. Картини з бісеру, за номерами, розмальовки для дорослих та інші предмети для ремісництва.

 
Доставка товарів інтернет-магазину THE MAN здійснюється по всій Україні. До Києва, Дніпра, Одеси і Харкова у покупців є можливість замовити послуги кур'єра.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація