Хлопцю на День Народження

І знову в розвідку: шукаємо подарунок на день народження для чоловіків

Віскі, ніж, гроші ... книга? Що? Що ж подарувати бравому хлопцеві на день народження? З кожним роком ідей все менше, вони ніби розчиняються, як мед в гарячому чаї і ти вже не знаєш, чим його підсолодити. Дотепники з КВК колись підкинули чудову, але нереальну ідею. «В ідеальному світі на хорошим хлопчикам дарують список поганих дівчаток», - жартували вони. Ех! Мрія ... чи омана. Але не про дівчаток мова-то, а про високе - про ідеї.

Де ж витають ідеї оригінальних подарунків на день народження? Набагато ближче, ніж вам здається. Вони буквально перед носом – читаємо далі.

Кожному мужику по іграшці: подарунок другу, брату, татові на День Народження

Жінки люблять повторювати, що чоловіки – великі діти. І справа не тільки в непомірному материнському інстинкті, а в тому, що аж надто полюбляють вони грати. Отже завжди будуть раді отримати в подарунок на день народження новеньку іграшку. Забави, правда, у кожного різні: хтось занурений у реальну «Монополію» і крутить грошенята, хтось у змагання «Вище! Далі! Швидше!» та пестить поглядом вітрини зі спортивним спорядженням, а хтось продовжує грати у «війнушки» і марить ножами-гвинтівками-калашами-лимонками...

Так у нас сформувався новий медок - чай стане солодше, якщо подарунки для чоловіків на день народження можна буде застосувати в «грі життя». Звичайно, якщо ви в цій грі мало тямите, незручнысть виходить. Що ж на це скаже The Man? Кожен проповідує те, в чому найкраще розбирається... в нашому випадку це одяг. Нехай не спорядженням, але екіпіровкою допомогти можемо.

Винуватець торжества завзятий патріот? Вуаля - крута футболка з принтом в українському стилі. Він веде активний спосіб життя, захоплюється спортом, любить походи? Ідеальний варіант - практична безрукавка з капюшоном, вона буде актуальна завжди. Навпаки - імениннику не до спорту, оскільки він по вуха в бізнесі? Для таких у нас є ділові светри. А якщо потрібний оригінальний презент – можна подарувати на день народження хлопцеві творчому, модному дерев'яну краватку-метелик, такий його точно приємно здивує.

Абзац для леді: що падарувати коханому хлопцеві на День Народження

Ну не виходить в цьому пості далеко піти від жінок. Мабуть, така вже доля - бути їм поруч з нами і в побуті, і в думках, і в статтях... Напевно ця стаття висвітлює і миле дамське личко, яке вже починає дути щоки, мовляв, ні слова немає про те, чим привітати бойфренда або який подарунок для чоловіка зробити. Справедливо. Адже він повинен кардинально відрізнятися від інших.

На вашому боці, милі дами, величезна перевага - можете сміливо дарувати себе. Так-так, ще раз, і ще, і ще. А якщо ж хочеться вручити оригінальний подарунок чоловіку на день народження, такий, щоб оточуючі відразу помітили, а він так діловито глянув зверху вниз і гордо сказав: «Це мені моя кохана подарувала!». Візьміть для нього приталену картату сорочку. По-перше, це незмінний тренд, по-друге, підкреслює підтягнуту статуру, по-третє, має чарівну властивість личити до 80% речей у чоловічому гардеробі. Згодні?

Бажаємо, щоб ваш презент НЕ наштовхнув іменинника на відкриття філософської істини, що в день народження дізнаєшся, скільки у світі непотрібних речей. Успіхів!

Фільтрація

Бренд

Країна виробник

Колір

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація