Хлопцю На Новий Рік

Подарунок хлопцю на Новий Рік 2019

«Свято наближається, свято наближається...», а разом з ним і паніка з пошуком привітань. Звичайно, можна б обмежитись пляшкою шампанського і ананасом (що, до речі, завжди є безпрограшним кроком, ніколи не буде зайвим), але такий варіант навряд чи гідним чином продемонструє ваше ставлення до людини. Згодні? Тоді давайте разом поміркуємо, який подарунок хлопцю на Новий рік забезпечить святковий настрій. Ми зможемо! Ми подужаємо!

Оригінальні подарунки на Новий рік хлопцю, який вірить в дива

Віра в дива і чарівництва зароджується ще в дитинстві, коли ми не можемо пояснити природу і походження дивних подій. Чим доросліші ми стаємо, тим ця віра слабкіша - неймовірне поступово пояснюється законами фізики і проясненням, що вас змалку морочили «на ваше ж благо». Але все-таки залишається крихітка непередбачуваності - сюрпризи, якими нас, дорослих дядьків, дивують друзі та рідні. Можете назвати це турботою, творчістю або хизуванням... але, це і є чудеса, підвладні кожному. 

У чому ж їх суть? Перше - несподіванка. Згадайте, як з величезними очима, повними захвату, дітвора захлинаючись розповідає: «Я весь вечір стежив за ялинкою - під нею нічого не було. Потім ми всі разом вийшли дивитися салюти. Минуло лише пару хвилин. Ми повернулися, а під ялинкою – новорічний подарунок! Як він там опинився, адже в квартирі нікого не було?!». І вже не так важливо, що там в коробці. Головне - незрозуміла його поява. 

Так, перший секрет: несподівано піднести хлопцю подарунок на Новий рік. Наприклад, якщо хочете вручити светр з оленями – непомітно сховайте його в морозилку, а на дверцята камери наліпіть записку «Посилка з Лапландії». 

А другий секрет ми умовно назвемо «Вгадай бажання». Задовго до свят вивідайте, про що одержувач «дива» мріє і роздобудьте Це. Якщо ж вам не під силу здійснити мрію, можете піднести «комплектуючі» до неї. Приміром, яскраву футболку і сигару замість квитка на Кубу або лижну безрукавку до майбутньої поїздки в Карпати.

Стильні подарунки до Нового року для колег і друзів

Ідеї подарунків на Новий рік найчастіше прагнуть відобразити в собі зиму. Та попереду ще й інші сезони, в які також приємно згадати про те, яку увагу і турботу проявили співробітники та друзі. Виходячи з цього, можна подивитися в сторону речей, що допомагають нам в побуті.

Так, можна зробити тематичний подарунок другу чи колезі-чоловікові на Новий рік: предмет (блокнот, портмоне, візитницю, ключницю, браслет або навіть футболку) з принтом його особистого досягнення в роботі або в хобі. Важливо не переборщити, лише зробити акцент на лаконічності й стильності привітання. 

Що подарувати коханому на Новий рік

Милі панночки, варто зізнатися до вас вимоги найвищі. Але, хто якщо не ви зможе чарівницею зробити неможливе. Купити у подарунок на Новий рік коханому чітко за розміром круту сорочку і при цьому добре заощадити. Не завіюватись з подругами, але легко відпускати любого тусити на численних «корпоративах». Провести весь час поряд з коханим і якось (непомітно для нього) встигнути приготувати безліч смаколиків. Ось такий подарунок чоловікові на Новий рік став би по-справжньому чудесним сюрпризом і свято б вдалося!

Бажаємо вам і нам побільше фантазії і грошей на подарунки! Успіхів!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація