Валізи

Сучасні чоловічі валізи не мають практично нічого спільного з пережитком минулого сторіччя. Вони відрізняються функціональністю, красою, довговічністю і практичністю. Зараз складно повірити, але прототипами нинішніх саквояжів були кошики і тканинні вузли перських фратароков.

Види валіз

 
Валізи класифікуються по області використання і функціональності. По застосуванню бувають:

 

  • Дорожні. Найпоширеніші варіанти на коліщатках. Їх оснащують висувними або фіксованими ручками. Ці моделі навряд чи колись втратять свою актуальність. Вони дозволяють без особливих зусиль транспортувати велику кількість речей і значно полегшують життя у відрядженнях.
  • Саквояжі. Ручна поклажа, яка також є одним з видів валіз. Вперше їх представив на показі в середині 20-го сторіччя Луї Віттон. З тих пір, ця сумка традиційно є «супроводжуючим» стильних бізнесменів і стріт-стайлерів. Характеризуються щільною металевою по всьому верхньому краю.
  • Дорожні валізи в свою чергу діляться на жорсткі, напівтверді і м'які.
  • Перші – об'ємні, важкі, надійні. Виробляються з полікарбонату. Усередині оббиваються м'якою міцною тканиною, яка необхідна для захисту перевезених речей.
  • Напівжорсткі. Також, як і жорсткі, виконані з пластика. Але у них менше ребер жорсткості. Вони легші, відповідно, значно зручніше в транспортуванні.
  • Тканинні. Зовні виглядають менш громіздкими, ніж моделі з полікарбонату. Їх ціна дещо нижче, але це не позначається на довговічності і практичності. Зовні часто покриті водонепроникним матеріалом – аналогами брезенту і т. д. Наймоднішими вважаються аксесуари зі шкіри.

 
Для підвищеного комфорту у використанні, валізи для чоловіків виготовляються у двох виконаннях: з двома або чотирма колесами. Моделі з парою коліщат дуже зручні для їзди по бездоріжжю, але вони створюють додатковий тиск на руку і передпліччя. Варіанти з чотирма характеризуються наявністю двох пар коліс, кожна з яких зафіксована на окремій осі. Вони менш маневрені, ніж валізи з однієї поворотною віссю і погано їдуть по землі і камінню. Але зате не навантажують хребет і відмінно справляються з великим вантажем.

Матеріали для валіз

Як матеріали для чоловічих валіз використовуються поліпропілен, полікарбонат, текстиль (брезент, бавовна) і натуральна шкіра. Природно, вартість пластикових варіантів на порядок вище, ніж тканинних.

 
Колеса елітних аксесуарів виконані зі спіненої гуми або поліуретану. Від інших пластиків, вони відрізняються високою стійкістю до механічних навантажень і відмінними властивостями амортизації. Не останню роль відіграє матеріал і тип підшипників. Найбільш практичними вважають кулькові з інструментальної сталі.

 
Внутрішня поверхня валіз покривається м'якою тканиною, яка призначена для додаткового захисту поклажі та забезпечення безпеки крихкого багажу.

 
Доставка фірмових аксесуарів проводиться по Україні (в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста).

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Об'єм (л)

20 літрів - 135 літрів

Кількість колес

Серія

Показати все Hide

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація