Валізи

Сучасні чоловічі валізи не мають практично нічого спільного з пережитком минулого сторіччя. Вони відрізняються функціональністю, красою, довговічністю і практичністю. Зараз складно повірити, але прототипами нинішніх саквояжів були кошики і тканинні вузли перських фратароков.

Види валіз

 
Валізи класифікуються по області використання і функціональності. По застосуванню бувають:

 

  • Дорожні. Найпоширеніші варіанти на коліщатках. Їх оснащують висувними або фіксованими ручками. Ці моделі навряд чи колись втратять свою актуальність. Вони дозволяють без особливих зусиль транспортувати велику кількість речей і значно полегшують життя у відрядженнях.
  • Саквояжі. Ручна поклажа, яка також є одним з видів валіз. Вперше їх представив на показі в середині 20-го сторіччя Луї Віттон. З тих пір, ця сумка традиційно є «супроводжуючим» стильних бізнесменів і стріт-стайлерів. Характеризуються щільною металевою по всьому верхньому краю.
  • Дорожні валізи в свою чергу діляться на жорсткі, напівтверді і м'які.
  • Перші – об'ємні, важкі, надійні. Виробляються з полікарбонату. Усередині оббиваються м'якою міцною тканиною, яка необхідна для захисту перевезених речей.
  • Напівжорсткі. Також, як і жорсткі, виконані з пластика. Але у них менше ребер жорсткості. Вони легші, відповідно, значно зручніше в транспортуванні.
  • Тканинні. Зовні виглядають менш громіздкими, ніж моделі з полікарбонату. Їх ціна дещо нижче, але це не позначається на довговічності і практичності. Зовні часто покриті водонепроникним матеріалом – аналогами брезенту і т. д. Наймоднішими вважаються аксесуари зі шкіри.

 
Для підвищеного комфорту у використанні, валізи для чоловіків виготовляються у двох виконаннях: з двома або чотирма колесами. Моделі з парою коліщат дуже зручні для їзди по бездоріжжю, але вони створюють додатковий тиск на руку і передпліччя. Варіанти з чотирма характеризуються наявністю двох пар коліс, кожна з яких зафіксована на окремій осі. Вони менш маневрені, ніж валізи з однієї поворотною віссю і погано їдуть по землі і камінню. Але зате не навантажують хребет і відмінно справляються з великим вантажем.

Матеріали для валіз

Як матеріали для чоловічих валіз використовуються поліпропілен, полікарбонат, текстиль (брезент, бавовна) і натуральна шкіра. Природно, вартість пластикових варіантів на порядок вище, ніж тканинних.

 
Колеса елітних аксесуарів виконані зі спіненої гуми або поліуретану. Від інших пластиків, вони відрізняються високою стійкістю до механічних навантажень і відмінними властивостями амортизації. Не останню роль відіграє матеріал і тип підшипників. Найбільш практичними вважають кулькові з інструментальної сталі.

 
Внутрішня поверхня валіз покривається м'якою тканиною, яка призначена для додаткового захисту поклажі та забезпечення безпеки крихкого багажу.

 
Доставка фірмових аксесуарів проводиться по Україні (в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста).

Фільтрація

Ціна, грн Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Об'єм (л)

Від 
літрів
До 
літрів

Кількість колес

Висота (см)

Від 
см
До 
см

Ширина (см)

Від 
До 

Товщина (см)

Від 
До 

Размер изделия

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: