Настільні набори

Робоче місце – відображення будь-якої людини. По одному погляду на стіл можна сказати про його власника дуже багато. Стильні настільні набори – прекрасний варіант оформити свій workplace у вишуканому мінімалізмі.

Комплектація

Настільний набір – комплект канцелярського приладдя, допоміжних елементів і деталей декору для прикраси і організації робочого місця. Умовно, бувають:

  • Набори керівника. Покликані не просто впорядкувати документацію, а підкреслити вишуканість і положення власника. Можуть містити велику кількість складових елементів починаючи від склянки для ручок і закінчуючи мініатюрним глобусом. Це відмінний варіант подарунку керівництву або презенту успішному бізнесменові.
  • Класичні. Їх комплектність дещо поступається по функціональності і витонченості елітним письмовим наборам. У більшості випадків вони представлені комплексом чотирьох найнеобхідніших предметів для робочого столу.

 
У стандартний набір для керівника входить підставка для ручок і олівців, підкладка для записів, канцелярський ніж, рамка для фотографії, вертикальний і/або горизонтальний лоток для паперу, основа для календаря або відривного органайзера. У класичному немає особливої вишуканості, тому його вартість у кілька разів нижче. У ньому знайдуться склянки для ручок, олівців, лотки для паперу і бокс для стікерів.

Матеріали

Елітні набори для робочого столу виготовляються з натуральних дорогих матеріалів. Це:

 

  • Мармур. Такі комплекти виглядають неймовірно ефектно і розкішно. Здатні доповнити інтер'єр будь-якого кабінету. Холодні, непохитні, дорогі – кращий варіант для великого підприємця чи бізнесмена.
  • Дерево. Ці комплекти кардинально відрізняються від попередників. Переважно, виготовляються з деревини дорогих порід: червоне або африканське чорне дерево. Природно, з наявного бюджету можна вибрати більш доступні варіанти – бук, дуб або клен. Але їх довговічність буде на порядок нижче.
  • Шкіра. Магнетизм цього матеріалу складно не відчути на собі. Обтягнуті шкірою лотки для паперу і підстаканники, підставки під листи виглядають помітно, відверто. Виробляються з дорогою дубленої шкіри, рідше – замші або нубука.
  • Пластик. Найдешевші і прості. Їх ціна значно нижча, ніж у попередніх варіантів. Вони підійдуть для організації робочого місця звичайного співробітника. Складаються з одного предмета з кількома виділеними секціями або простого комплекту.
  • Комбіновані матеріали. Це особливий вид наборів, в яких поєднуються одразу кілька описаних варіантів. Традиційний тандем – мармур і шкіра. Для ефектності матеріали підбираються контрастною колірної гами. Часто саме в такому виконанні виробляються комплекти для керівників.

 
В інтернет-магазині THE MAN можна купити настільний набір на подарунок або для себе. В каталозі знайдуться елітні комплекти провідних виробників (Bestar, LEO та інших). Доставка письмового приладдя здійснюється по Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ та в інші міста).

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація