Набори для гоління

Якщо кращі друзі дівчат – діаманти, то, ймовірно, одним з найвідданіших «партнерів» чоловіків є якісні набори для гоління. Фірмовий комплект допоможе вирішити щоденну проблему підрівнювання бороди, усунення щетини і регулярних відвідувань барбершопів.

Що входить до набору

Традиційна комплектація наборів для гоління – піна, бритва, змінні блоки і футляр для зберігання гігієнічних приладів. Сучасні елітні представники «голільної» промисловості додатково оснащують свої комплекти помазками і підставками для зберігання аксесуарів.
У набір для гоління входить:

 

  • Помазок. Він буває натуральний і синтетичний. Класичні натуральні помазки виготовляються зі свинячої, кінської і борсучої вовни. Діляться на ворсисті і щетинисті – вибір залежить від наявності або відсутності бороди. Немає бороди – підійде ворсистий, є – щетинистий. Синтетичні поступаються натуральнім за багатьма властивостями, але без них не обійдуться алергіки або борці за права тварин.
  • Бритва. Природно, це основна складова якісного набору для гоління. В першу чергу, потрібно звертати увагу на матеріал, з якого виготовлені леза. В ідеалі, це повинна бути хромована сталь. Гарні варіанти пропонують всесвітньо відомі виробники Edwin Jagger, Feather, Schick, Merkur. Не останнім фактором при виборі набору із станком є можливість заміни ріжучої частини.
  • Підставка. Входить далеко не в усі комплекти. У деяких вона компенсується футлярами або твердими кейсами для зберігання приладдя для гоління. Знадобиться для економії місця у ванній і забезпечення правильних умов зберігання інших комплектуючих.
  • Футляр. Виготовляється в двох варіація: твердій і м'якій. Тверді – зручні пластикові «пенали», в яких акуратно складені бритви, леза, помазки. М'які – шкіряні або текстильні «кишені» з відділеннями під певні принади. Який вибрати – справа смаку і бюджету.
  • Чаша для піни. Вартість комплектів із ємністю для замішування піни вище, ніж у звичайних. Але ціна компенсується практичністю. Ними зручно користуватися в умовах відсутності якісної піни або дзеркала.

Виробники

Купити набір для гоління від неякісного виробника – те ж саме, що довірити своє обличчя починаючому майстрові «небезпечного» леза. У цьому виробництві, як в будь-якій іншій сфері, є названі імена.

 
Зокрема, це:

  • Edwin Jagger. Бренд спеціалізується виключно на виготовленні бритв і готових комплектів. Більшість продуктів зроблені із бронзи, нікелю та інших матеріалів, що не піддаються корозії. Відмінною рисою станків цієї марки є Т-подібна форма і ергономічна ручка з невеликими перфораціями по всій довжині.
  • Rainer Dittmar. У наборах цього виробника є все: шик, розкіш, стиль. Всі комплекти оснащені фірмовими підставками зі сталі. Бритви і помазки виконані в сучасному мінімалістичному дизайні. Натуральні матеріали комбінуються з ручками із органічного скла.
  • Mss. У комплектацію традиційно входить чаша для піни із обробленої деревини і класичний Т-подібний станок.
  • Feather. Вся продукція марки ділиться на два сегменти: мас і мідл. У перший входять багаторазові бритви і піни для гоління. У другий – дорогі аксесуари для догляду за обличчям. Залежно від лінійки це станки, чаші, підставки або бритви, з футлярами.

 
Доставка елітних наборів для гоління проводиться по всій Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ). Кожен з комплектів може бути куплений на поларунок – продаж здійснюється в фірмових упаковках.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація