Монетниці

У кожному сучасному гаманці є спеціальне відділення для монет – монетниця. Часто через велику кількість дрібних монет, що збираються за день, це відділення переповнюється, деформуючи форму акуратного портмоне. Щоб «четвертаки» не псували зовнішній вигляд гаманця та не заповнювали усе вільне місце в барсетці, була придумана окрема сумка для зберігання монет.

Види

Класичні монетниці уявляють собою щось середнє між картхолдером і гаманцем. Їх ще називають омольерами. Це текстильний (бавовняний або шкіряний) прямокутник, що застібається на блискавку. Зараз все більш актуальними стають міцні та довговічні варіанти із пластику (полікарбонату або поліуретану).

Також монетні органайзери діляться за кількістю відсіків. Буває:

  • Суцільна кишеня. Ці аксесуари призначені суто для зберігання металевих грошей. У них немає можливості розділити копійки за номіналом. Не занадто зручні у використанні, але є традиційними. Найчастіше фірмові монетниці виглядають саме так.
  • З двома відділеннями. Доповнені кишенею для невеликої кількості паперових купюр. Практичні для щоденного носіння з собою. Дозволяють розділити всі гроші на «великі» та «дрібні».
  • З відділеннями за номіналом монет. Максимальна кількість монет, які поміщаються в такий органайзер – 54 штуки. Основна зручність в тому, що для пошуку потрібної копійки не буде потрібно переривати увесь кисет. Зовні вони дуже поступаються своїм класичним аналогам, цим пояснюється їхня низька вартість.

За матеріалом бувають:

  • Шкіряні монетниці – із замші, м'якої телячої або свинячої шкіри. Вони виглядають ефектно і дуже презентабельно, підкреслюють статус володаря і вказують на його тонкий смак та відмінне почуття стилю.
  • Пластикові. З твердою оболонкою і текстильним внутрішнім шаром. Захищають гроші від вологи й пилу, виглядають вельми незвично – більшість примірників оформлені в стилі мінімалізму.
  • Текстильні. Підійдуть любителям природного шику. Зовні є звичайний омольер. Як застібки використовується шнурок або м'яка блискавка. У складеному вигляді більше нагадують мішок для грошей. У них не можна розділити копійки за номіналом, проте в аксесуар можливо вмістити необмежену їх кількість.

 
Виробники

Щоб купити монетниці високої якості, перше, на що потрібно звернути увагу – бренд виробника. Фірмові аксесуари якісніші, ніж китайські репліки або пластикові органайзери «з переходів».

 
• Wittchen. Пропонують своїм шанувальникам елітні кишенькові монетниці з натуральної шкіри. Вся продукція розділена на декілька лінійок: Italy, Roma, Da Vinci.
• Tony Perotti. Вишукані італійські аксесуари родом з самого серця Рима. Примірники цієї марки виготовляються зі шкіри вищої проби, відомі своєю довговічністю і витриманим стилем.
• S.T. Dupont. Цей французький бренд існував ще на початку 1900-х років. За сторіччя роботи заслужив звання виробника бездоганних аксесуарів. Прописна буква «D» на чільному боці монетниці є прийнятим символом розкоші. Природно, ціна у них також відповідна, але кожна витрачена копійка того варта.

 
Доставка елітних монетниць з інтернет-магазину THE MAN здійснюється в усі міста України (Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші).

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація