Щоденники

Тайм-менеджмент і планування стали невід'ємною частиною продуктивної роботи. Організувати свій день, нічого не забути і завжди мати план дій під рукою допоможуть чоловічі щоденники.

Різновиди

Важливо розуміти, що щоденник ведення дня і блокнот – дві різні речі. Якщо перший призначений для розробки чіткого розкладу, то другий є засобом нотування. Ці канцелярські принади не взаємовиключають один одного, а, скоріше, доповнюють.

Щоденники бувають:

  • Повсякденні. У них листи розмічені під створення плану на добу. У верхній частині сторінки проставляється дата. Край листа розкреслений по годинах для опрацювання буквально похвилинного розкладу. Найчастіше у них 365 робочих сторінок і кілька додаткових листів для особистих заміток.
  • Щотижневі. Це особливий вид планера, де листи розділені на два і більше днів. Призначені для складання «реактивного» плану на робочий тиждень. Зручні, якщо у їх володаря не буває великої кількості справ, а основні завдання легко вмістяться в три графи.
  • Органайзери. Цей тип щоденників відноситься до універсальних бізнес-аксесуарів. Містять до 400 сторінок, серед яких різні корисні дані (індекси міст, телефонні коди і т. д.), окремий розділ для адресної книги і класичний планер. Можуть замінити практично будь-які існуючі блокноти для записів.

 
За форматом розрізняють планери стандартні А4 і мініатюрні А5. Габарити перших – 210×297 міліметрів, других – 148×210. Тут кожен вибирає щоденник під власні потреби і погляди. На аркушах А4 зручно робити великі записи, але такі блокноти помістяться далеко не в усі сумки.
Якщо купити чоловічий щоденник А5, то можна не турбуватися про те, що його буде незручно носити з собою – він призначений саме для невеликих портмоне. Але до формату і розміру заміток доведеться звикнути. Тут немає місця «широким жестам».

Обкладинка

Не останню роль при виборі особистого повсякденного щоденника грає його зовнішній вигляд.

 

  • Фірмові аксесуари оббиті натуральною шкірою і металевими елементами декору. Їх вартість в кілька разів вище, ніж ціна картонних аналогів. Але це вони компенсують презентабельним зовнішнім виглядом.
  • Плайк – стандартна оболонка простих щоденників. Це пластикова обкладинка з глянцевою поверхнею. Їй не страшні волога і пил, але далеко не всі варіанти з такими оформленням можуть похвалитися красою зовнішнього виду.
  • Текстиль. Найчастіше, планери ручної роботи оббивають бавовною або парусиною. У такій формі канцелярське приладдя виглядає вельми оригінально і самобутньо. Хоча і недовго. Тканина має властивість швидко забруднюватися і зношуватися.
  • Картон. Багатошаровий папір, прекрасно переносить механічний вплив (в тому числі, тертя) і вплив вологи. Особливо популярні варіанти щоденників з сублімаційним шаром – покриттям, на яке нанесений малюнок або логотип фірми.

 
В інтернет-магазині THE MAN можна купити чоловічий щоденник будь-якого формату. В асортименті варіанти від провідних європейських і українських виробників. Доставка проводиться по території України (в обласні центри – Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші населені пункти).

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація