Брелоки

Перша хвиля популярності ключних аксесуарів розпочалася в 17-му сторіччі. Тільки тоді вони широко використовувалися для декорування кишенькових годинників або пудрениць. Зараз складно уявити собі зв'язку ключів, яку не доповнює стильний брелок. З розвитком прогресу із простого дизайнерського елемента, ця деталь перетворилися в функціональний предмет побуту.

 

Брелоки – своєрідні аксесуари на невеликому ланцюжку, це підвіска для організації ключів або доповнення інших аксесуарів (сумок, гаманців та іншіх). Спочатку їх виготовляли виключно з благородних металів і кожна людина, що належала до аристократії, була зобов'язана носити в кишені не менше десятка таких крихітних статусних атрибутів.
Зараз фірмові моделі рідко не мають додаткового функціоналу крім прикраси ключів. Вони служать елементом управління «розумного» будинку, джерелом світла або пультом сигналізації.

Види брелків:

  

  • З ключницею. Це особливий тип аксесуарів, які доповнені спеціальним футляром для зберігання ключів. Виглядають статусно і ефектно, часто виготовляються з дорогих натуральних матеріалів.
  • Електронні. Здатні сполучатися з гаджетами. Можуть бути пультами дистанційного керування, «пошуковими» пристроями і іншими необхіднимм повсякденними приладами.
  • Дизайнерські. Не несуть ніякої певної користі за винятком декоративної. Виготовляються із золота, срібла (природно, вартість таких елементів відповідна), пластику, натурального дерева, шкіри та інших матеріалів.
  • Тритієві. Це тип аксесуарів, принцип дії яких заснований на праці кінескопа. На їх поверхню нанесено найтонший шар люмінофору, який світиться у темряві. Це дозволяє швидко відшукати брелок в темряві, надрах сумки або салоні авто. Перш, ніж придбати такий ключник, переконайтеся, що в ньому застосовується саме люмінофор, а не дешеві аналоги, що випромінюють радіацію.

 
Замки


Також брелоки класифікуються по типу замка, який використовується. Це може бути важель і круговий.

 

  • Круговий – то є затиснутий в кільце металевий дрот. Для кріплення через нього пропускаються ключі. Такий вид активно застосовується в найпростіших аксесуарах, відрізняється простотою використання, але характеризується недовговічністю. Кільця швидко розмотуються під вагою великої кількості ключів.
  • Важільний. Також має кільцеву основу, але тут як кріплення для ключів використовується своєрідний мініатюрний важіль. Цей замок більш надійний і довговічний, ніж круговий. Саме він часто використовується в елітних брелоках.

 
В інтернет-магазині THE MAN можна купити брелок від найвідоміших виробників: Mercedes, BMW, Pandora, Tomahawk і інші. Асортимент моделей включає практичні тритієві варіанти, класичні декоративні та елітні аксесуари з благородних матеріалів.

 
Доставка брелоків виконується в усі міста України (Київ, Львів, Одесса та інші).

Фільтрація

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: