Складані ножі

За конструкцією буває два види ножів: фікседи і складні. Фікседи – це інструменти з фіксованим клинком. Він не засувається і не змінює положення. Складні ножі – зручні для носіння з собою, т. К. Їх ріжуча частина ховається під руків'ям. Для контролю затиску використовуються пружини або пластини, з'єднані з кнопкою на ручці клинка.

Види

Складаний ніж може використовуватися практично у всіх сферах життя: туризм, полювання, відпочинок на природі, аматорські спортивні змагання та інші. Такі кнайфи класифікується за типом замків.

Бувають:

  • Балісонг або «метелик». У ньому немає пружин, замків, кнопок і запорів. Все гранично просто: лезо приховано під половинчастими кришками відповідної довжини. Щоб уникнути їх зіскоку, кожна з половинок оснащена клямкою. Щоб вивільнити різець, потрібно вивернути кожну половину на 180 градусів. Найчастіше це робиться одним рухом руки.
  • Лайнер-лок. Найпростіший і найпоширеніший варіант. Їм оснащується практично кожен ніж мідл-маркет. Клинок з'єднаний з плоскою пружиною, яка виконує роль напрямної або лайнера. Лайнер з'єднаний з кнопкою в підставі рукоятки. При натисканні на неї, вона відпускає різець, через що кромка вискакує назовні.
  • Фрейм-лок. На відміну від лайнер-лока, тут напрямна – не окрема деталь, а складова клинка. Інша конструкція в точності повторює liner lock.
  • Back lock. В якості фіксатора виступає пружинний ручаг-коромисло. Кінець важеля з'єднаний з кнопкою. Ніж фіксується по обидва боки рукоятки, що підвищує його надійність. Ціна цієї моделі значно нижче, ніж у ригельних варіантів, хоч він і більш зручний у користуванні.
  • Штіфтовий. Замість пружин і важелів тут застосовується штифт. Він фіксує ріжучу поверхню за типом веретена, що повністю скасовує ймовірність соска леза. Ці кнайфи вкрай зручні в користуванні і відрізняються практичністю, але не переносять впливу бруду і пилу.
  • Ригельні. Найдорожчі і впізнавані. Тут клинок закріплюється в рукоятці ригелем, який при русі ножа, пересувається всередині ручки аналогічно різцю. Щоб дістати лезо, знадобиться сильно потягнути за темляк, який утримує жорстку пружину ригельного стрижня.

Природно, що будь-який з описаних замків може бути неякісним або бракованим. Перше, на що потрібно звернути увагу при покупці пристосування – звук при відкритті клинка. Не повинно бути ніяких сторонніх шурхіт або скрипів. Ще спробуй легенько пристукнути рукояткою по твердій поверхні. Якщо чутно деренчання - відклади від себе цей ширпотреб.

Як вибрати

Перш, ніж купити складаний ніж в інтернет-магазині, потрібно визначитися з його цільовим призначенням та за потрібне типом замка.

  • В якості елітного аксесуара рекомендуємо придивитися до витонченим ригельним моделям. Вони надійні, помітні, жорсткі – то, що потрібно справжньому чоловікові.
  • На подарунок краще взяти бек-лок або штіфтовий. Зовні вони неймовірно потужні. Засувки таких моделей виглядають масивно і дуже ефектно.
  • Якщо стоїть мова про придбання ножа «про всяк випадок», зупинись на балісонг. Простота його конструкції – основна перевага і без сарказму. В екстремальній ситуації можна і не знайти в потрібний момент маленьку кнопочку на рукоятки. А тут щоб дістати меч, потрібно всього-то рукою махнути. Крім того, його вартість на порядок нижче складних конструкцій.

Доставка ножів на подарунок або як особистих атрибутів здійснюється по всій території України (в Київ, Львів, Івано-Франківськ). На кожен інструмент надається гарантія від виробника.

Фільтрація

Ціна, грн Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Форма

Висота (см)

Від 
см
До 
см

Товщина (см)

Від 
До 

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: