Складані ножі

За конструкцією буває два види ножів: фікседи і складні. Фікседи – це інструменти з фіксованим клинком. Він не засувається і не змінює положення. Складні ножі – зручні для носіння з собою, т. К. Їх ріжуча частина ховається під руків'ям. Для контролю затиску використовуються пружини або пластини, з'єднані з кнопкою на ручці клинка.

Види

Складаний ніж може використовуватися практично у всіх сферах життя: туризм, полювання, відпочинок на природі, аматорські спортивні змагання та інші. Такі кнайфи класифікується за типом замків.

Бувають:

  • Балісонг або «метелик». У ньому немає пружин, замків, кнопок і запорів. Все гранично просто: лезо приховано під половинчастими кришками відповідної довжини. Щоб уникнути їх зіскоку, кожна з половинок оснащена клямкою. Щоб вивільнити різець, потрібно вивернути кожну половину на 180 градусів. Найчастіше це робиться одним рухом руки.
  • Лайнер-лок. Найпростіший і найпоширеніший варіант. Їм оснащується практично кожен ніж мідл-маркет. Клинок з'єднаний з плоскою пружиною, яка виконує роль напрямної або лайнера. Лайнер з'єднаний з кнопкою в підставі рукоятки. При натисканні на неї, вона відпускає різець, через що кромка вискакує назовні.
  • Фрейм-лок. На відміну від лайнер-лока, тут напрямна – не окрема деталь, а складова клинка. Інша конструкція в точності повторює liner lock.
  • Back lock. В якості фіксатора виступає пружинний ручаг-коромисло. Кінець важеля з'єднаний з кнопкою. Ніж фіксується по обидва боки рукоятки, що підвищує його надійність. Ціна цієї моделі значно нижче, ніж у ригельних варіантів, хоч він і більш зручний у користуванні.
  • Штіфтовий. Замість пружин і важелів тут застосовується штифт. Він фіксує ріжучу поверхню за типом веретена, що повністю скасовує ймовірність соска леза. Ці кнайфи вкрай зручні в користуванні і відрізняються практичністю, але не переносять впливу бруду і пилу.
  • Ригельні. Найдорожчі і впізнавані. Тут клинок закріплюється в рукоятці ригелем, який при русі ножа, пересувається всередині ручки аналогічно різцю. Щоб дістати лезо, знадобиться сильно потягнути за темляк, який утримує жорстку пружину ригельного стрижня.

Природно, що будь-який з описаних замків може бути неякісним або бракованим. Перше, на що потрібно звернути увагу при покупці пристосування – звук при відкритті клинка. Не повинно бути ніяких сторонніх шурхіт або скрипів. Ще спробуй легенько пристукнути рукояткою по твердій поверхні. Якщо чутно деренчання - відклади від себе цей ширпотреб.

Як вибрати

Перш, ніж купити складаний ніж в інтернет-магазині, потрібно визначитися з його цільовим призначенням та за потрібне типом замка.

  • В якості елітного аксесуара рекомендуємо придивитися до витонченим ригельним моделям. Вони надійні, помітні, жорсткі – то, що потрібно справжньому чоловікові.
  • На подарунок краще взяти бек-лок або штіфтовий. Зовні вони неймовірно потужні. Засувки таких моделей виглядають масивно і дуже ефектно.
  • Якщо стоїть мова про придбання ножа «про всяк випадок», зупинись на балісонг. Простота його конструкції – основна перевага і без сарказму. В екстремальній ситуації можна і не знайти в потрібний момент маленьку кнопочку на рукоятки. А тут щоб дістати меч, потрібно всього-то рукою махнути. Крім того, його вартість на порядок нижче складних конструкцій.

Доставка ножів на подарунок або як особистих атрибутів здійснюється по всій території України (в Київ, Львів, Івано-Франківськ). На кожен інструмент надається гарантія від виробника.

Фільтрація

Ціна, грн Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Бренд Бренд

Колір корпуса

Висота (см)

Від 
см
До 
см

Товщина (см)

Від 
До 

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: