Ножі

Ексклюзивні ножі – це особливий вид інструментів для різання. Від сотень інших їх відрізняє унікальність, дорожнеча матеріалів і ексклюзивність дизайну. Кожен елітний найф – витвір мистецтва, прекрасний подарунковий аксесуар і доповнення стилю.

Види ножів

Всього виділяється 11 видів ножів. Якщо виключити з переліку кухонні і столові атрибути, то в сухому залишку буде 9 типів найфів. Такі ріжучі інструменти класифікуються за призначенням, матеріалу, типу рукоятки і функціональності.

За призначенням виділяють:

 • Бойові. Вузькоспеціалізовані атрибути військових. Вони застосовуються в якості засобів особистого захисту при ближньому бою. Це – холодна зброя і продажу не підлягає.
 • Туристичні. Обов'язкова складова рюкзака мандрівника. Легкі, міцні, не вимагають особливого догляду. Зовні вкрай непоказні, чим пояснюється їхня низька ціна.
 • Мультитули. Багатофункціональний найф. Це комплект інструментів, прихованих в складній рукояті. Крім ножа, аксесуари доповняться викрутками, штопорами, пилами і іншими пристосуваннями.
 • Метальні або спортивні. Використовуються в якості снаряда для метальних змагань. Зовні дуже відрізняються від звичних інструментів. У них немає захищеної рукояті і виражених ріжучих частин.
 • Швейцарські. Так називають класичні складні ножі, які раніше активно використовувалися при озброєнні військових сил Швейцарії. По суті, являють собою мультитул з розширеними можливостями. Їх вартість вище деяких їдальнях різьблених наборів.
 • Колекційні. Предмет гордості будь-якого паноптикуму. Характеризуються унікальним дизайном, часто виконані вручну. Їх роблять виключно з високоякісних матеріалів. Вони вимагають особливого догляду і умов зберігання.
 • Для виживання. Це особливий мультитул, який крім пив і інших ріжучих інструментів, оснащений компасом, кресалом або запальничкою і іншими предметами SOS-необхідності. У реальному житті можуть жодного разу не знадобиться, але краще, щоб такий «помічник» лежав в засіках.
 • Мисливські. Інструменти з фіксованим клинком або фікседом. Характеризується високою зносостійкістю. Застосуються для свіжування туші або оброблення м'яса. Мають дуже вузьку область використання.
 • Табірні. Це потужні клинки, від одного погляду на які відразу стає ясно, навіщо вони потрібні. Масивна рукоять і товстий різак застосовуються для рубки самих різних матеріалів і предметів. Це мініатюрний аналог мачете.

Щоб купити ніж високої якості, важливо враховувати багато факторів. Матеріал інструменту, його функціонал, призначення.

Матеріали

Для виготовлення сучасних елітних ножів найчастіше використовується легована сталь.

Серед безперечних лідерів:

 • Дамаська. В результаті особливї технології виробництва, її поверхня прикрашають витіюваті візерунки. Характеризується високою твердістю і міцністю.
 • Шведська RWL-34. Збагачена молібденом і хромом. Не піддається корозії і руйнуванню в результаті тривалого тертя.
 • ДІ90-МП. Скромно іменується «сталь для ножеделов». Чи не має стійкість до іржавіння, але відрізняється неймовірною твердістю. Легирована хромом і кремнієм.

Рукоятки виконуватися з багатьох матеріалів, як природних, так і синтетичних. Це пластик, деревина (ебоніт, африканське чорне дерево, корінь оливи), кістки тварин (особливо популярні бивні і роги).

Доставка будь-яких ріжучих приналежностей з каталогу інтернет-магазину THE MAN проводиться безкоштовно по Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ). При необхідності, протягом 14 днів може бути зроблений повернення.

Фільтрація

Країна виробник

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація