Slide thumbnail
PARKER
Официальный магазин в Украине

Кулькові ручки

З усіх різновидів письмового приладдя, кулькова ручка – найзручніша, практична і доступна. Вона складається із тонкого стрижня, наповненого фарбувальними пігментами. В якості запірного елементу, що попереджає витікання фарби, використовується невеликаметалева кулька.

Види кулькових ручок

Від пір'яних і роллерних, кулькові відрізняються складом фарби. У ній немає чорнила, що пояснює низьку ціну цих письмових приладь. Замість нього використовуються спеціальні рідини, які містять різні модифікатори, барвники та розчинники. Ці канцелярські товари класифікуються за конструкцією, кольорам, товщині пера.
 

За конструкцією кулькові ручки бувають:

 • Автоматичні. Доповнені кнопкою і пружиною. При натиску на кнопку, пружина стискається і стрижень ручки висувається назовні. Після закінчення письма на спусковий механізм натискають вдруге, наслідком чого стане розслаблення пружини.
   
 • Звичайні. Складаються з простої туби, в якій розташований стрижень із пастою. У них легко змінюється картридж з фарбувальною рідиною.

Кольори кулькових ручок залежать від використовуваних барвників. Основними є індігокармін, фіолетовий метил, індиго, сульфат заліза і фуксин. Для отримання незвичайних відтінків, ці фарби змішуються і розбавляються розчинниками. Чим дорожче принада – тим якісніше використовувані пігменти.

Фірмові кулькові ручки з мінімальним вмістом домішок називаються оригінальними або ОЕМ. Це найдорожчий вид цих товарів. У порівнянні з дешевими аналогами, у них більш м'яке і приємне ковзання кульки по папері.

За товщиною пера, вони діляться на:

 • Тонкі. Характеризуються дуже тонкою лінією. Щоб прокреслити ними штрих, прикладається певне зусилля. Недорогі варіанти дряпають папір і викликають дискомфорт в роботі. Моделі з мідл-класу можуть використовуватися навіть в художньому або каліграфічному майстерності.
   
 • Середні. Найбільш поширені ручки. Характеризуються товщиною пера в 0,2 мм. Досить м'які, але залишають чіткі яскраві лінії. На відміну від тонких пір'їв, вони не дряпають папір і приємні в користуванні.

Переваги

У цих канцтоварів є істотні недоліки: недовговічність, ймовірність протікання. Але переваг у них багато більше. Зокрема:

 • Чорнила не розмазуються по паперу, рідко залишають плями, не мажуть. Штрихи, отримані в результаті письма, мають чіткі краї ліній. На відміну від роллерних і гелевих, вони не вбираються у бумагу.
   
 • Доступність. Вони на порядок дешевше всіх інших ручок. Хоча ця особливість далеко не всіх моделей. У інтернет-магазині THE MAN представлені брендові варіанти від Parker, HM Store і інших компаній. Їх вартість в кілька разів перевищує деякі пір'яні пристосування.
   
 • Проста заміна картриджа. Коли паста закінчилася, не потрібно заново шукати ідеальний тандем якості и вартості, аби купити кулькову ручку. Достатньо просто замінити тубу із пігментом. Це дуже зручно. Не потрібно возитися з поршнями, як у пір'яних, або підшукувати тубу, як роллерного типа.


Доставка елітних канцелярських товарів проводиться по всій Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста). На товари дається гарантія виробника.

Фільтрація

Ціна, грн Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Країна виробник Країна виробник

Довжина, см

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: