Slide thumbnail
PARKER
Официальный магазин в Украине

Ручки пір'яні

Делікатне писання, м'які завитки і різкі, чіткі переходи, що прорізують папір. Саме так можна охарактеризувати пір’яну ручку. Це письмове приладдя, яке замість звичайної туби з фарбами оснащене спеціальною ємністю для вішуканих чорнил.

Види пір'яних ручок

Такі канцелярські пристосування класифікуються по товщині пера, способу заправки і оформлювальних властивостивостей. Залежно від потреб підбирається потрібний вид. Наприклад, художники повинні мати в арсеналі, щонайменше, 3 ручки з різною товщиною ліній. А письменникам це абсолютно ні до чого.

Види ручок по товщині пера

 • Екстратонка або EF. Ширина прочерку такого пера дорівнює 0,02 мм. Для письма та малювання з нею потрібно озброїтися терпінням. Щоб прокреслити лінію, буде потрібно досить сильно натиснути на тубу з чорнилом. Має вузьке художнє призначення.
   
 • Ультратонка або UF. Товщина лінії не перевищує 0,05 мм. Деякі виробники (Parker і Kuretage) пропонують своїм покупцям ще більш тонкі пір'я – 0,03 мм. Вони призначені для промальовування найтонших ліній на малюнках, створенняконтурів для каліграфічного письма або опрацювання портретів. Рідко використовуються для простих записок. Звичайному користувачеві можуть здатися незручними.
   
 • Тонка – це F. Звичайна ручка зі стандартною товщиною ліній. Залежно від сили натиску, штрихи після неї будуть дорівнювати від 0,5 до 1 мм. Їівартість максимально низька у порівнянні із іншіми варінтами.
   
 • Середня – M. Її люблять прихильники м'якого письма, щоб перо линуло по папері, як по маслу. Товщина залишаються штрихів може бути більше 1,5 мм, але не повинна досягати 2 мм.
   
 • Масивна або B. Оснащена спеціальним широким заокругленим наконечником. Як і надтонкі аналоги застосовується в образотворчому мистецтві. Необхідна для опрацювання основних ліній і проставлення окремих акцентів.
   
 • Екстраширока – EB. Дуже схожа на масивну, але її наконечник ще більш широкий. Завдяки товстому кульці на підставі пера, з її допомогою заповнюються різні каліграфічні порожнечі. У деяких випадках вона застосовується для проставляння ефектних підписів.
   
 • Екстра екстраширока – EEB. За собою залишає над-широку щільну лінію з розпливчастими краями. Нею ставлять автографи, заповнюють об'ємні шрифти, малюють портрети.

За оформленням, це письмове приладдя поділяється на закрите, напіввідкрите і відкрите. Докладніше, які бувають ручки по конструюванню:

 • Відкриті. Класичні. Характеризуються повністю переглядається поверхнею пір'яного стрижня. Відносяться до класичних.
   
 • Напіввідкриті. Легкі, але вже більш «закриті». Тут стрижень наполовину прикритий зовнішньої тубою. Це захищає нижню частину пера від засмічення і поломки. Також така система оформлення є одним з варіантів захисту власності від протікання.
   
 • Закриті. Важкі, не дуже зручні, але вельми популярні за рахунок своєї практичності. Їх стрижень з чорнилом повністю захищений корпусом.

За типом заправки все ручки поділяються на картриджні і поршневі. У картриджних знаходиться зручна ємність для чорнила. Це своєрідний прототип стрижня для кулькової ручки. Коли картридж закінчується, то його просто змінюють на наступний.

 

Поршневі працюють трохи інакше. За рахунок нагнітання повітря при витягуванні ручки, в них чорнило набираються безпосередньо за допомогою наконечнику. Просто, швидко і дуже зручно. Правда, після набору пігменту, потрібно ретельно протерти кінчик пера. В іншому випадку, він поставить пляму при листі.

 

Купити пір'яну ручку варто хоча б тому, що вони відносяться до статусних канцелярських приладь. Через свою незвичність, довговічності, складної конструкції, їх ціна обгрунтовано вище, ніж у кулькових. Каталог інтернет-магазину THE MAN допоможе вибрати потрібний тип і модель ручки. Доставка здійснюється по всій Україні: Одеса, Харків, Київ, Дніпро та інші.

Фільтрація

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: