Slide thumbnail
PARKER
Официальный магазин в Украине

Ручки роллери

Зовні ручка ролер нагадує кулькову. Таке ж потовщення на кінчику, схожа м'якість письма. Її головною відмінністю є те, що в якості фарби в ній використовуються спеціальні чорнила середньої в'язкості або особлива пигментована рідина.

Конструкція ролерів

Незважаючи на те, що з моменту появи першого ролера пройшло вже більше 50 років, їх конструкція мало змінилася. Запатентувала цю технологію японська компанія Ohto Co, потім їі перейняли у Parker. Тоді задумка полягала в тому, щоб зберегти красу і практичність чорнил і об'єднати її з функціональністю закритого пера.

Класична ручка ролерного типу складається з стрижня – картриджа з чорнилом і зовнішнього корпусу. Картридж заповнюється фарбою або чорнильною основою, після чого вставляється в тубу. Для контролю пропускної здатності на його кінчику розташований невеликий ролик, по діаметру перевищує розмір самої трубки.

При русі по папері або іншої поверхні, кулька провертається, обмочується в чорнило і залишає за собою м'який товстий слід. Через низьку в'язкості пігментного рідини, штрихи виходять розпливчастими, зі змазаними краями.

Цим ролер дуже схожий з пір'яною ручкою. Але, на відміну від неї, його картридж легко замінюється на аналогічний, який продається в будь-якому магазині канцелярських товарів.

Переваги

Основні переваги використання ролерних ручок – простота в експлуатації, відносно низька ціна, м'якість натиску і краса. Багато моделей представляють собою повноцінні іміджеві аксесуари. За красою вони нічим не поступаються химерним пір'яним аналогам і харизматично відсувають на задній план прості кулькові пристосування.

Чому ролери:

  • У них швидко змінюється картридж. Припустимо, якщо з пересічною ручкою ніяких проблем - просто купити нову та й все, то з дорогими фірмовими варіантами все набагато складніше. Простіше підібрати змінний блок, ніж заново підшукувати дизайнерську письмову принаду.
  • Красиві лінії при листі. Широкі малі літери, каліграфічні написи, креслярські шрифти виходять бездоганно.
  • Приємне користування. Більшості людей подобається, коли стрижень ковзає по папері, нітрохи не опираючись. Саме так і пишуть ролери. М'яко, розмашисто. Не потрібно напружувати руку і тиснути на папір – ручка все зробить за тебе.
  • Великий вибір чорнила на заміну. Як і у чорнильних пір'яних ручок, можна вибрати будь-яку фарбу замість тієї, що закинчилась. Це можуть бути біо-чорнило, що зникають, гелево-чорнильна основа і багато інших варіанти. Це значно зменшує вартість обслуговування аксесуара.

Купити ручку роллер можна в будь-якому магазині канцелярських товарів. Але, часто хочеться бути володарем чогось особливого, що запам'ятовується.

 

Інтернет-магазин THE MAN пропонує саме такі моделі письмових пристосувань. Це фірмові продукти найвідоміших компаній, перевірені на якість і довговічність. Доставка здійснюється в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста України. Все, що потрібно - відділення Нової Пошти або поштове відділення.

Фільтрація

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: