Raymond Weil

Купити годинник Raymond Weil


Годинник Raymond Weil зобов'язані своєю появою Раймонду Вейлу – сміливому бізнесменові і неймовірному шанувальника музики. У 1976 році, коли по всьому світу вирує економічна криза, підприємець відкриває годинникову майстерню. За 20 «з хвостиком» років маленька майстерня виросла в найбільший виробничий концерн Швейцарії. І якщо на початку діяльності Raymond Weil випускав всього 3 000 моделей в рік, то сьогодні – 300 000. Цінителі бренду розкидані, наче піщинки, по всьому світу: аксесуари виробника користуються попитом у Європі, Америці і навіть Африці. Вони уважно стежать за виходом нових колекцій і легко приймають рішення придбати годинник Raymond Weil.


У чому ж секрет бренду?


  • Золото 18 До (750 проба). Матеріал перетворює аксесуар у витвір ювелірного мистецтва, натхненний красою і чарівністю. Додатково використовуються золото, сталь, комбінації «сталь + золото» та інші матеріали.

  • Натуральна шкіра. Ремінці годин створені з натуральної крокодилячої чи зміїної шкіри, тому вони зберігають бездоганний вигляд і після десятка років експлуатації.

  • Сапфірові стекла. Витримують будь-які навантаження, не утворюють подряпин. Настільки легкі, прозорі і невагомі, що ви не помітите їх.


Втім, щоб оцінити вироби, пориньте в світ бездоганних від кінчика стрілки до деталі на ремінці годин.


Колекції, в яких живе натхнення


  • Parsifal. Ціна аксесуарів колекції - 800$-4 000$, але вона виправдана. Ви отримуєте модель у міцному сталевому або непорочне золотом виконаннях і доповнюєте елегантний образ впевненого людини.

  • Amadeus. Названа на честь Моцарта, просякнута духом класики та елегантності. Аксесуари з'явилися в 1984 році, але досі вони вважаються зразком для закоханих стиль. Пізніше з'являться і інші «музичні колекції». Вартість представлених в них аксесуарів на 100% виправдовує якість.

  • Tango. «Час як танець вічності...» - головний посил колекції. Тут представлені моделі, які поєднують ідеальні пропорції і естетичну досконалість.

  • Nabucco. Сила, впевненість, наполегливість і навіть деяка агресія – ось те, що втілилося в чоловічій лінійці Nabucco. Її «родзинкою» стало використання величезного корпусу на 4,6 див. З такими годинами можна було вирушити в подорож; показати себе на бізнес-зустрічі або пірнути на 200 метрів під воду.


Розсип аксесуарів для чоловіків і жінок, натхнення кожної окремої моделлю, що стала сенсом для бренду. Його годинник носять знаменитості світової величини: актори, бізнесмени, політики, співаки...

«Музичні», агресивні, класичні, технократичні та інші аксесуари бренду прикрашали зап'ястя Сергія Маковецького, Євгенія Миронова, Шарліз Терон і інші знаменитості. Вони вже точно знають толк в тому, як справити враження, створити дивовижний образ.

Бути може, настав і ваш час зануритися в світ стилю і бездоганного досконалості ходу годинника? Ми не просто продаємо аксесуар в Україні, але й здійснюємо доставку по Києву, Львову, Івано-Франківську та інших містах.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Лідери продажів

Новинки

Інформація