Ручки Parker

Ручка Parker – це як ремінь Constance Н від Hermes в світі канцелярії. Ідеальний, статусний, надійний – саме так можна охарактеризувати цей культовий лайнер. Чорнилом з Паркера підписувалися мирові угоди, акти передачі найвідоміших бізнес-моделей, договори про припинення воєн.

Чому Parker?

Всього 10 фактів про ручку Джорджа Сеффорда Паркера і ти переконаєшся, що інших варіантів бути не може.

 

 1. Це унікальне поєднання надійності і краси. Формула ідеальної пір'яний ручки була винайдена сером Джорджем після декількох років ремонту самих різних пір'яних моделей. Він, як ніхто, знає їх слабкі місця.
   
 2. Довговічність. Про стійкість цього лайнера ходять легенди. В середньому, на рік людина змінює до 7 ручок. Один Паркер здатний писати 2 роки.
   
 3. Технології, за якими роблять сучасні Parker, були впроваджені на початку 20 століття. Звичайно, вони вдосконалюються, але найголовніше залишається колишнім. Багато конструктивні особливості тримаються в секреті, що надає запахів чорнила окремої нотки таємничості.
   
 4. Виходячи з попереднього пункту. Якщо купити ручку Parker останнього року випуску, вона нітрохи не поступиться за якістю раритетним моделям минулого століття.
   
 5. Однією з головних фішок Лінера став особливий затиск. Його жорсткість настільки висока, що важке перо з легкістю фіксується на одному тонкому аркуші. Трохи пізніше був розроблений дизайн фірмового ковпачка.
   
 6. Всі Паркер заправляються по запатентованій системі Button Filling System. Забудь про акробатичні кульбіти з чорнильницею – затиснув кнопку, заповнив колбу, пиши. Але це для любителів вінтажу. Сучасним бізнесменам до душі доведеться заправка а-ля Vacumatic.
   
 7. Сама пізнавана модель належала Ейзенхауера. Нею він підписав дві капітуляції. Це культовий Parker 45. Ще однією тотально відомою моделлю став P 70.
   
 8. Для виготовлення корпусу ручки використовується матеріал, міцніше ебоніту. Ймовірно, стіни твого офісу менш міцні, ніж туба для цього пера.
   
 9. На кожен Duofold виробник видає офіційну гарантію в 25 років. Чверть століття – чи ручку замінять. До слова, ця модель стала одним із символів претензійних 20-х років. Соковита, з точеними лініями і без кнопкового механізму.
   
 10. Паркер – це не тільки пір'яні, а й іміджеві мульти-ручки, кулькові та гелеві письмове приладдя. Всі рухомі елементи (кульки, ролики) виконані з надміцних матеріалів. Кінчики лайнерів додатково покриті вольфрамом або хромом (залежить від лінійки). Це гарантує м'яке ковзання по паперу.

 
Сьогодні можна купити Parker з колекцій Sonnet (срібне покриття), Duofold (корпус зі смоли), Parker Esprit (алюміній) і Latitude (хромована латунь). Кожна з них має свій унікальний дизайн і ключові особливості. Це форма ковпачка, довжина стержня, товщина пера, принт на корпусі і оздоблення.
 

THE MAN продає тільки оригінальні Паркер з доставкою по всій Україні: в Київ, Львів, Івано-Франківськ. На всю продукцію діє гарантія повернення протягом 14 робочих днів.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація