Ручки

Ручки – універсальне канцелярське приладдя, яке необхідне для малювання, письма, креслення. До моменту появи цього пристосування, люди задовольнялися звичайним пером і спеціальними чорнилами. Але прогрес зробив крок вже досить далеко, щоб можно було вибрати ручку для своєї діяльності.

Види ручок

Таке письмове приладдя класифікуються за типом пера, виду чорнила і конструкції. Розглянемо докладніше, якою може бути ручка в залежності від пера:

 • Кулькова. Являє собою порожню тонку трубочку, наконечник якої прикритий кулькою. Його діаметр трохи більше отвору в нижній частині трубки, за рахунок чого він захищає стрижень від протікання. При русі пером по папері, кулька занурюється в чорнило і залишає за собою слід. Вважаються дуже зручними у використанні, але часто кульки зношуються швидше, ніж закінчується чорнило. Через це, трубочка починає пропускати занадто багато фарби. Це бруднить папір.
   
 • Роллерна. Є прямим аналогом кульковою. Але в ній в якості запору використовується ролер. Це конус, який замикає трубку, наповнену фарбою. Служить набагато довше кульковою, чим обумовлена ​​її ціна. Купити такий аксесуар можна в будь-якому канцелярському магазині.
   
 • Пір'яна. Найдавніша з усіх існуючих типів. Практично повністю повторює конструкцію письмових снастей, відомих ще в 600-му році. У ній немає обмежуючих запорів у вигляді кульки. Замість цього, порожнина пір'яної ручки складається із заправного механізму і ємності для чорнила. Вона вважається найдорожчою, відноситься до іміджевих канцелярським аксесуарам. Дозволяє писати листи каліграфічним почерком і створювати оригінальні чорнильні картини. Купити ручку цього типу можна тільки у спеціалізованих магазинах.

По конструкції діляться на звичайні і автоматичні. Звичайні – прототип звичної трубки з пластиковим стрижнем, наповненим чорнилом. Принцип роботи автоматичних ручок базується на найпростішому кнопочному механізмі. При натисканні на нього, всередині пера затискається пружина, що сприяє висуванню стрижня.

Класифікація чорнила ручок

За типами фарби ручки бувають гелеві, масляні, біополімерні і чорнильні.

 • Гелеві. Це водорозчинна фарба, яка швидко вбирається в папір. Залишає після себе явний яскравий слід, тому користується великою популярністю. Істотним недоліком є ​​нестійкість під впливом води.
   
 • Масляні. Дуже густі і в'язкі, не залишають плям і ними практично неможливо зробитикляксу. Але вони занадто швидко застигають, через що при русі можуть дряпати папір.
   
 • Біополімерні. Широко представлені виробниками G-TEC і Pilot. Складаються з живих клітин, що особливо цікаво. Вони яскраві і приємні по консистенції. При письмі не залишають ніяких «надлишків» у вигляді плям незрозумілого походження. Звісно, їх вартість в рази вища, аніж у гелевих або масляних аналогів.
   
 • Чорнильні. Складаються з суміші дисперсної води, пігментного речовини, модифікаторів. Останні вибираються в залежності від особистих потреб (стійкість написи до води, спирту, сонячним променям і т. Д.). Виключно рідкі, але з ними все одно дуже приємно працювати. Призначені для використання в пір'яний ручці.

 

Доставка письмового приладдя з інтернет-магазину THE MAN здійснює по всій території України (Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста). На кожен елітний канцтовар надається гарантія виробника.

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація