Slide thumbnail
PARKER
Официальный магазин в Украине

Ручки

Підкатегорії

  • Ручки роллери

    Зовні ручка ролер нагадує кулькову. Таке ж потовщення на кінчику, схожа м'якість письма. Її головною відмінністю є те, що в якості фарби в ній використовуються спеціальні чорнила середньої в'язкості або особлива пигментована рідина.

    Конструкція ролерів

    Незважаючи на те, що з моменту появи першого ролера пройшло вже більше 50 років, їх конструкція мало змінилася. Запатентувала цю технологію японська компанія Ohto Co, потім їі перейняли у Parker. Тоді задумка полягала в тому, щоб зберегти красу і практичність чорнил і об'єднати її з функціональністю закритого пера.

    Класична ручка ролерного типу складається з стрижня – картриджа з чорнилом і зовнішнього корпусу. Картридж заповнюється фарбою або чорнильною основою, після чого вставляється в тубу. Для контролю пропускної здатності на його кінчику розташований невеликий ролик, по діаметру перевищує розмір самої трубки.

    При русі по папері або іншої поверхні, кулька провертається, обмочується в чорнило і залишає за собою м'який товстий слід. Через низьку в'язкості пігментного рідини, штрихи виходять розпливчастими, зі змазаними краями.

    Цим ролер дуже схожий з пір'яною ручкою. Але, на відміну від неї, його картридж легко замінюється на аналогічний, який продається в будь-якому магазині канцелярських товарів.

    Переваги

    Основні переваги використання ролерних ручок – простота в експлуатації, відносно низька ціна, м'якість натиску і краса. Багато моделей представляють собою повноцінні іміджеві аксесуари. За красою вони нічим не поступаються химерним пір'яним аналогам і харизматично відсувають на задній план прості кулькові пристосування.

    Чому ролери:

    • У них швидко змінюється картридж. Припустимо, якщо з пересічною ручкою ніяких проблем - просто купити нову та й все, то з дорогими фірмовими варіантами все набагато складніше. Простіше підібрати змінний блок, ніж заново підшукувати дизайнерську письмову принаду.
    • Красиві лінії при листі. Широкі малі літери, каліграфічні написи, креслярські шрифти виходять бездоганно.
    • Приємне користування. Більшості людей подобається, коли стрижень ковзає по папері, нітрохи не опираючись. Саме так і пишуть ролери. М'яко, розмашисто. Не потрібно напружувати руку і тиснути на папір – ручка все зробить за тебе.
    • Великий вибір чорнила на заміну. Як і у чорнильних пір'яних ручок, можна вибрати будь-яку фарбу замість тієї, що закинчилась. Це можуть бути біо-чорнило, що зникають, гелево-чорнильна основа і багато інших варіанти. Це значно зменшує вартість обслуговування аксесуара.

    Купити ручку роллер можна в будь-якому магазині канцелярських товарів. Але, часто хочеться бути володарем чогось особливого, що запам'ятовується.

     

    Інтернет-магазин THE MAN пропонує саме такі моделі письмових пристосувань. Це фірмові продукти найвідоміших компаній, перевірені на якість і довговічність. Доставка здійснюється в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста України. Все, що потрібно - відділення Нової Пошти або поштове відділення.

  • Ручки пір'яні

    Делікатне писання, м'які завитки і різкі, чіткі переходи, що прорізують папір. Саме так можна охарактеризувати пір’яну ручку. Це письмове приладдя, яке замість звичайної туби з фарбами оснащене спеціальною ємністю для вішуканих чорнил.

    Види пір'яних ручок

    Такі канцелярські пристосування класифікуються по товщині пера, способу заправки і оформлювальних властивостивостей. Залежно від потреб підбирається потрібний вид. Наприклад, художники повинні мати в арсеналі, щонайменше, 3 ручки з різною товщиною ліній. А письменникам це абсолютно ні до чого.

    Види ручок по товщині пера

    • Екстратонка або EF. Ширина прочерку такого пера дорівнює 0,02 мм. Для письма та малювання з нею потрібно озброїтися терпінням. Щоб прокреслити лінію, буде потрібно досить сильно натиснути на тубу з чорнилом. Має вузьке художнє призначення.
       
    • Ультратонка або UF. Товщина лінії не перевищує 0,05 мм. Деякі виробники (Parker і Kuretage) пропонують своїм покупцям ще більш тонкі пір'я – 0,03 мм. Вони призначені для промальовування найтонших ліній на малюнках, створенняконтурів для каліграфічного письма або опрацювання портретів. Рідко використовуються для простих записок. Звичайному користувачеві можуть здатися незручними.
       
    • Тонка – це F. Звичайна ручка зі стандартною товщиною ліній. Залежно від сили натиску, штрихи після неї будуть дорівнювати від 0,5 до 1 мм. Їівартість максимально низька у порівнянні із іншіми варінтами.
       
    • Середня – M. Її люблять прихильники м'якого письма, щоб перо линуло по папері, як по маслу. Товщина залишаються штрихів може бути більше 1,5 мм, але не повинна досягати 2 мм.
       
    • Масивна або B. Оснащена спеціальним широким заокругленим наконечником. Як і надтонкі аналоги застосовується в образотворчому мистецтві. Необхідна для опрацювання основних ліній і проставлення окремих акцентів.
       
    • Екстраширока – EB. Дуже схожа на масивну, але її наконечник ще більш широкий. Завдяки товстому кульці на підставі пера, з її допомогою заповнюються різні каліграфічні порожнечі. У деяких випадках вона застосовується для проставляння ефектних підписів.
       
    • Екстра екстраширока – EEB. За собою залишає над-широку щільну лінію з розпливчастими краями. Нею ставлять автографи, заповнюють об'ємні шрифти, малюють портрети.

    За оформленням, це письмове приладдя поділяється на закрите, напіввідкрите і відкрите. Докладніше, які бувають ручки по конструюванню:

    • Відкриті. Класичні. Характеризуються повністю переглядається поверхнею пір'яного стрижня. Відносяться до класичних.
       
    • Напіввідкриті. Легкі, але вже більш «закриті». Тут стрижень наполовину прикритий зовнішньої тубою. Це захищає нижню частину пера від засмічення і поломки. Також така система оформлення є одним з варіантів захисту власності від протікання.
       
    • Закриті. Важкі, не дуже зручні, але вельми популярні за рахунок своєї практичності. Їх стрижень з чорнилом повністю захищений корпусом.

    За типом заправки все ручки поділяються на картриджні і поршневі. У картриджних знаходиться зручна ємність для чорнила. Це своєрідний прототип стрижня для кулькової ручки. Коли картридж закінчується, то його просто змінюють на наступний.

     

    Поршневі працюють трохи інакше. За рахунок нагнітання повітря при витягуванні ручки, в них чорнило набираються безпосередньо за допомогою наконечнику. Просто, швидко і дуже зручно. Правда, після набору пігменту, потрібно ретельно протерти кінчик пера. В іншому випадку, він поставить пляму при листі.

     

    Купити пір'яну ручку варто хоча б тому, що вони відносяться до статусних канцелярських приладь. Через свою незвичність, довговічності, складної конструкції, їх ціна обгрунтовано вище, ніж у кулькових. Каталог інтернет-магазину THE MAN допоможе вибрати потрібний тип і модель ручки. Доставка здійснюється по всій Україні: Одеса, Харків, Київ, Дніпро та інші.

  • Кулькові ручки

    З усіх різновидів письмового приладдя, кулькова ручка – найзручніша, практична і доступна. Вона складається із тонкого стрижня, наповненого фарбувальними пігментами. В якості запірного елементу, що попереджає витікання фарби, використовується невеликаметалева кулька.

    Види кулькових ручок

    Від пір'яних і роллерних, кулькові відрізняються складом фарби. У ній немає чорнила, що пояснює низьку ціну цих письмових приладь. Замість нього використовуються спеціальні рідини, які містять різні модифікатори, барвники та розчинники. Ці канцелярські товари класифікуються за конструкцією, кольорам, товщині пера.
     

    За конструкцією кулькові ручки бувають:

    • Автоматичні. Доповнені кнопкою і пружиною. При натиску на кнопку, пружина стискається і стрижень ручки висувається назовні. Після закінчення письма на спусковий механізм натискають вдруге, наслідком чого стане розслаблення пружини.
       
    • Звичайні. Складаються з простої туби, в якій розташований стрижень із пастою. У них легко змінюється картридж з фарбувальною рідиною.

    Кольори кулькових ручок залежать від використовуваних барвників. Основними є індігокармін, фіолетовий метил, індиго, сульфат заліза і фуксин. Для отримання незвичайних відтінків, ці фарби змішуються і розбавляються розчинниками. Чим дорожче принада – тим якісніше використовувані пігменти.

    Фірмові кулькові ручки з мінімальним вмістом домішок називаються оригінальними або ОЕМ. Це найдорожчий вид цих товарів. У порівнянні з дешевими аналогами, у них більш м'яке і приємне ковзання кульки по папері.

    За товщиною пера, вони діляться на:

    • Тонкі. Характеризуються дуже тонкою лінією. Щоб прокреслити ними штрих, прикладається певне зусилля. Недорогі варіанти дряпають папір і викликають дискомфорт в роботі. Моделі з мідл-класу можуть використовуватися навіть в художньому або каліграфічному майстерності.
       
    • Середні. Найбільш поширені ручки. Характеризуються товщиною пера в 0,2 мм. Досить м'які, але залишають чіткі яскраві лінії. На відміну від тонких пір'їв, вони не дряпають папір і приємні в користуванні.

    Переваги

    У цих канцтоварів є істотні недоліки: недовговічність, ймовірність протікання. Але переваг у них багато більше. Зокрема:

    • Чорнила не розмазуються по паперу, рідко залишають плями, не мажуть. Штрихи, отримані в результаті письма, мають чіткі краї ліній. На відміну від роллерних і гелевих, вони не вбираються у бумагу.
       
    • Доступність. Вони на порядок дешевше всіх інших ручок. Хоча ця особливість далеко не всіх моделей. У інтернет-магазині THE MAN представлені брендові варіанти від Parker, HM Store і інших компаній. Їх вартість в кілька разів перевищує деякі пір'яні пристосування.
       
    • Проста заміна картриджа. Коли паста закінчилася, не потрібно заново шукати ідеальний тандем якості и вартості, аби купити кулькову ручку. Достатньо просто замінити тубу із пігментом. Це дуже зручно. Не потрібно возитися з поршнями, як у пір'яних, або підшукувати тубу, як роллерного типа.


    Доставка елітних канцелярських товарів проводиться по всій Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста). На товари дається гарантія виробника.

Ручки – універсальне канцелярське приладдя, яке необхідне для малювання, письма, креслення. До моменту появи цього пристосування, люди задовольнялися звичайним пером і спеціальними чорнилами. Але прогрес зробив крок вже досить далеко, щоб можно було вибрати ручку для своєї діяльності.

Види ручок

Таке письмове приладдя класифікуються за типом пера, виду чорнила і конструкції. Розглянемо докладніше, якою може бути ручка в залежності від пера:

  • Кулькова. Являє собою порожню тонку трубочку, наконечник якої прикритий кулькою. Його діаметр трохи більше отвору в нижній частині трубки, за рахунок чого він захищає стрижень від протікання. При русі пером по папері, кулька занурюється в чорнило і залишає за собою слід. Вважаються дуже зручними у використанні, але часто кульки зношуються швидше, ніж закінчується чорнило. Через це, трубочка починає пропускати занадто багато фарби. Це бруднить папір.
     
  • Роллерна. Є прямим аналогом кульковою. Але в ній в якості запору використовується ролер. Це конус, який замикає трубку, наповнену фарбою. Служить набагато довше кульковою, чим обумовлена ​​її ціна. Купити такий аксесуар можна в будь-якому канцелярському магазині.
     
  • Пір'яна. Найдавніша з усіх існуючих типів. Практично повністю повторює конструкцію письмових снастей, відомих ще в 600-му році. У ній немає обмежуючих запорів у вигляді кульки. Замість цього, порожнина пір'яної ручки складається із заправного механізму і ємності для чорнила. Вона вважається найдорожчою, відноситься до іміджевих канцелярським аксесуарам. Дозволяє писати листи каліграфічним почерком і створювати оригінальні чорнильні картини. Купити ручку цього типу можна тільки у спеціалізованих магазинах.

По конструкції діляться на звичайні і автоматичні. Звичайні – прототип звичної трубки з пластиковим стрижнем, наповненим чорнилом. Принцип роботи автоматичних ручок базується на найпростішому кнопочному механізмі. При натисканні на нього, всередині пера затискається пружина, що сприяє висуванню стрижня.

Класифікація чорнила ручок

За типами фарби ручки бувають гелеві, масляні, біополімерні і чорнильні.

  • Гелеві. Це водорозчинна фарба, яка швидко вбирається в папір. Залишає після себе явний яскравий слід, тому користується великою популярністю. Істотним недоліком є ​​нестійкість під впливом води.
     
  • Масляні. Дуже густі і в'язкі, не залишають плям і ними практично неможливо зробитикляксу. Але вони занадто швидко застигають, через що при русі можуть дряпати папір.
     
  • Біополімерні. Широко представлені виробниками G-TEC і Pilot. Складаються з живих клітин, що особливо цікаво. Вони яскраві і приємні по консистенції. При письмі не залишають ніяких «надлишків» у вигляді плям незрозумілого походження. Звісно, їх вартість в рази вища, аніж у гелевих або масляних аналогів.
     
  • Чорнильні. Складаються з суміші дисперсної води, пігментного речовини, модифікаторів. Останні вибираються в залежності від особистих потреб (стійкість написи до води, спирту, сонячним променям і т. Д.). Виключно рідкі, але з ними все одно дуже приємно працювати. Призначені для використання в пір'яний ручці.

 

Доставка письмового приладдя з інтернет-магазину THE MAN здійснює по всій території України (Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста). На кожен елітний канцтовар надається гарантія виробника.

Фільтрація

Ціна, грн Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Довжина, см

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: