Блокноти

Чоловічий блокнот – необхідний інструмент

Щоденник – це не просто записна книжка для нотаток та телефонних номерів. Чоловічий блокнот – стильний і зручний інструмент тайм-менеджменту. У телефона може сісти батарея, у ноутбука почати оновлюватися система, а ось папір під рукою ніколи не підведе.

 
Незважаючи на засилля всіляких гаджетів, рукописні замітки все ще актуальні. Ідеї, записані на папір, з більшою ймовірністю будуть втілені в реальність, аніж з цифрових аналогів. Для правильного планування своїх сил та виробничих ресурсів психологи радять використовувати саме блокноти з ручками, а не новомодні додатки.

За стилем чоловічі щоденники діляться на кілька видів:

  • Альбоми. Великі записні книжки формату А4. Ідеальні для швидких замальовок або ескізів. На перший погляд, виглядають громіздко. Але завдяки великому розміру сторінок дуже зручні й практичні у використанні.
  • Молескіни. Зовні більше нагадують зошити у твердій обкладинці. Про їх приналежність до блокнотів кажуть закладки, вклеєні в основу та, розлінієні особливим способом, листи. Іноді таке канцелярське приладдя доповнюються календарями або сторінками для телефонних номерів.
  • Блокноти. Невеликі записні книжки компактного розміру. Пухкі зошити, тонкі журнали обліку, мініатюрні щоденники – все це входить в даний вид.

Види блокнотів та їх класифікація

За типом зчеплення щоденники бувають:

  • На скріпках. Цей тип кріплення листів застосовується для тонких канцелярських зошитів та блокнотів в картонній обкладинці. За допомогою степлеру скоби затискають сторінки, надійно фіксуючи їх з основою.
  • Склеєні. Таке кріплення найчастіше використовується для створення акуратного й суворого молескіну. Обкладинка з листами з'єднується аналогічно книжковій палітурці.
  • На спіралі. Зручний варіант з'єднання листів та обкладинки щоденника. Ключовою перевагою цього варіанту зчеплення перед іншими є зручність утилізації непотрібних записів. Вириваючи лист з-під скріпок можна пошкодити обкладинку, а видаляючи сторінку зі склеєного блокноту, можна взагалі його розірвати. Аналогічним варіантом спіралі є пружина.

Також класифікація записних книжок здійснюється за типом паперу, використовуваємого для сторінок та обкладинки. Для ділових чоловіків, які цінують свій імідж, найкраще підійдуть шкіряні блокноти. Вони покриті натуральним лейзером, зовні можуть бути перфорованими, а ось з тильного боку обкладинка м'яка, бархатиста. Прикрашаються фірмовими логотипами брендів виробників або абстрактними візерунками. 

На другому місці за популярністю – картонні блокноти. Не думайте, що з картону роблять тільки третьосортні щоденники для дитячих анкет. Багато з таких варіантів за ціною нітрохи не поступаються своїм шкіряним побратимам. А їх міцності позаздрять пластикові папки-швидкозшивачі.

В інтернет-магазині THE MAN у вас є можливість купити фірмові чоловічі блокноти. Доставка записних книжок можлива в будь-яке місто України: Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста України.

Фільтрація

Інформація

ДОСТАВКА

• Нова Пошта: за тарифами перевізника (від 45 грн.)

• Кур'єр: за тарифами перевізника

• Замовлення від 2000 грн.:  безкоштовно

ОПЛАТА

• При отриманні (післяплатою)

• Онлайн оплата на сайті (Visa, Mastercard)

• Оплата на розрахунковий рахунок

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо товар не підійшов, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повернення грошей протягом 1-3 днів.

Для уважних: