Кальсони

Холодно? Продумані чоловіки носять кальсони!

 
Так, саме так. І не варто сміятися, почувши слово «кальсони». Розумію, з радянських часів ще поширені стереотипи, що кальсони чоловічі або, як їх ще називають підштаники, це якісь старомодні штани з гардероба папіка. Така асоціація на гарматний постріл не підпускала молодих і модних чоловіків до такої безглуздої речі (хоча її ніхто і не бачить), вже нехай ... п'ята точка мерзне. Але на дворі 21-е століття з його багатством «пристойних» тканин і модних кроїв! Тож тепер навіть найзапекліший буркотун не замерзне!

 
Сьогодні в сувору погоду кожен поважаючий себе чоловік носить кальсони (підштаники), по-модному називаючи їх термобілизна. І це тепло, це зручно, і це здорово! Здорово піклуватися про своє здоров'я і бути в тренді. А якщо хтось і вважає, що носити кальсони - не чоловіча справа, вони просто відстали, живучи давно померлими стереотипами.

 

Сучасні кальсони набагато відрізняються від армійських і тих, які носили наші батьки. Вони красиво сидять на чоловічий фігурі, не помітні навіть під джинсами, у них не видуваються коліна і не утворюються кошлатості. Мають анатомічний крій, «дихаючі» тканини і найрізноманітніше забарвлення.

 

Згодні? Тоді час купити кальсони!

Купити підштанники чоловічі в Україні найпростіше через інтернет. Адже приміряти їх не обов'язково, потрібно лише знати свій розмір (визначити його допоможе розмірна сітка біля кожної каточки товару).

 

Вибираючи модель, зверніть увагу на тканину кальсонів. Сьогодні виробники пропонують їх, як в теплом варіанті - з вовни, так і тонкі - з бавовни або синтетичного волокна. Ви хочете зробити правильний вибір, але не знаєте, що буде краще саме для вас? Будь-який лікар скаже, що білизна з натуральних матеріалів - 100% правильний вибір на користь здоров'я. Але якщо враховувати суворі погодні умови, краще мати пару-трійку кальсонів з різних матеріалів:

 

  • мороз до 15 градусів - сміливо можна віддати перевагу кальсонам з бавовни, поліестеру
  • мороз більше 15 градусів - тільки вовняні або в поєднанні шерсть + синтетика


Ви вже зробили вибір? Значить, прийшли за адресою: наш інтернет-магазин чоловічого одягу, взуття та аксесуарів надає вам можливість бути на хвилі моди і здоров'я, купити кальсони чоловічі в Києві, Львові, Івано-Франківську та інших містах України.

 

Мужики, не треба мерзнути, краса вимагає жертв... тільки від жінок. А вам слід подбати про здоров'я і впевненість в собі. Будьте в теплі і в тренді!

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація