Maurice Lacroix

Купити годинник Maurice Lacroix


Годинник Maurice Lacroix («Моріс Лакруа») – натхнення цінністю кожної хвилини
Історія бренду почалася в 1961 році в занесених снігом горах Юра. У крихітному містечку Сэнэлиж з'являється мануфактура Zurich'sDescovonSchulthess AG, яка займалася створенням годин під замовлення. У 1975 році з'явився власний торговий знак бренду - Maurice Lacroix.

Наручний годинник Maurice Lacroix отримали визнання у всьому світі, адже досі багато імениті бренди намагалися тільки збільшити ціну, щоб додати престижу своєї продукції, «Моріс Лакруа» пішла, що називається, проти течії. Кращі моделі марки сьогодні зберігаються у фірмовому музеї Masterpiece в Сэнэлиже.


Хто сміливо приймає рішення купити годинник Maurice Lacroix?


Постійна робота над удосконаленням механізмів, створенням унікального дизайну, використанням якісних матеріалів і сировини стала відмінною рисою бренду. Годинник Maurice Lacroix вибирають Джиммі Вейлз, Дастін Хоффман, Діккі Чунг, Леонід Парфьонов, Патриція Шмід, Роджер Федерер, Хенрік Фіскер, Чан Дон Гун та інші відомі особистості.
Особливості, за якими ви точно дізнаєтесь годинник Maurice Lacroix

«Всьому свій час, не треба його квапити...» - говорить президент марки Мартін Бахман.

Здається, ці слова стали девізом для компанії. Вона може довго працювати над колекцією аксесуарів, ретельно підбирати дизайн, технічні рішення, матеріали... Все заради того, щоб створити ідеальну річ.

Відмінними рисами продукції стали:


  • Використання ексклюзивних годинникових механізмів.

  • Премії та нагороди за кращий дизайн, краще технологічне рішення та інші.

  • Винахід квадратного колеса, яке служить малим циферблатом.

  • Скло з сапфіру, що відкриває вид на спусковий механізм.

З аксесуаром бренду ви зрозумієте, наскільки велика ціна кожної прожитої миті, як важливо жити в ритмі натхнення і дихати на повні груди.


Колекції, від яких не відірвати очей


Masterpiece («Шедевр»): ідеальність в кожному міліметрі


Ця колекція з 1975 року вважається флагманської. Вартість представлених у ній годин Maurice Lacroix перевищує десятки тисяч доларів. Але при одному тільки погляді на аксесуар забуваєш про ціну і надихаєшся його настроєм.


Pontos: від класики до спорту


Ця серія створена для різних покупців: від поціновувачів класики до закоханих у спорт. Серія Pontos заслужено належить до «середнього сегмента», а різноманіття представлених у ній моделей приємно здивує навіть найвимогливішого покупця.


Les Classiques: чарівність елегантності


Якщо ви шукали елегантне рішення у стилі класики, то вона перед вами. Годинник Maurice Lacroix з колекції Les Classiques стали відображенням гармонії в кожній деталі.


Miros: життя в спорті


Шанувальники здорового способу життя та активного відпочинку, невтомні мандрівники і спортсмени точно оцінять аксесуари з цієї колекції.

Для жителів України ми пропонуємо не тільки якісні аксесуари, але і можливість доставки по Києву, Харкову, Одесі та Дніпропетровську.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Лідери продажів

Новинки

Інформація