Longines

Купити годинник Longines


Годинник Longines («Лонжинс», «Лонжин») створені, щоб бути першими. Історія виробника почалася в 1832 році, і з тих пір він нерозривно пов'язаний зі спортивними змаганнями, відомими гонщиками фігуристами, гімнастами і всіма тими, хто присвятив життя спорту.


Годинник Longines – гармонія чоловічого і жіночого


Часто запитують: «Я збираюся купити годинник Longines. Але не знаю: чоловічі чи жіночі?».

«Точно чоловічі!» - відповідаємо ми і згадуємо відважного авіатора Чарльза Ліндберга, для якого годинники були єдиним навігаційним приладом під час перельоту з Нью-Йорка в Париж.

«Точно жіночі!» - говоримо ми, коли перед очима постає образ сміливої Амелії Ерхарт. Дівчина змогла дістатися з Ньюфаундленду в Ірландію, а її єдиним помічником був аксесуар Longines на зап'ясті.

Годинник бренду створені для чоловіків і жінок, які впевнено йдуть вперед, дивляться в очі неприємностей і досягають результату. Ціна аксесуара – це лише скромна плата за ті можливості і образи, які ви отримуєте.
Офіційні посланці бренду

Годинник Longines прикрашають зап'ястя зірок кіно, спорту, політики, економіки. Ми перерахуємо лише деякі, щоб ви оцінили масштаб популярності і визнання.

Аксель Лунд Свіндаль. Лижник з Норвегії, володар величезної кількості нагород і титулів. З 2007 року став втіленням тонкощів спортивного стилю і закоханості в якість Longines.
 Інгеборга Дапкунайте. Актриса і модель зачаровує своєю грацією, любов'ю до класики і красивих речей. Бути може, з цієї причини на її зап'ясті красується аксесуар бренду?
Саймон Бейкер. Актор з Австралії, чий образ на 100% відповідає традиціям бренду, а аксесуар стає гармонійним доповненням класичного стилю.
Яна Кудрявцева. Дівчинка, яка 15 років виграла чемпіонат світу зі спортивної гімнастики і стала наймолодшою володаркою золотої медалі.
Вартість речей бренду стає натхненням на нові досягнення, на створення нових унікальних образів.


Колекції Longines («Лонжинс», «Лонжин»)


  • Conquest. У колекції представлені речі для сильних духом і готових до перемог. Більше 50 років лінійка елітних годинників створюється для успішних бізнесменів, політиків і спортсменів.

  • Dolce Vita. Прямокутна форма корпусу, натхнення кожним міліметром і гармонійні пропорції епохи Art Deco знайшли відображення в речах цієї колекції.

  • Master Collection. Годинники з цієї колекції наповнені красою класики і елегантністю. За виконаним в кращих традиціях дизайну корпусом ховається механізм з неймовірною точністю ходу.

  •  Heritage. Назва колекції не дарма перекладається як «спадщина». Кожен аксесуар з Heritage – це данина віковим традиціям годинної майстерності і подяку за бездоганні механізми.

Де взяти аксесуар для ідеального образу?


Покупці в Україні можуть доторкнутися до краси і витонченості бренду з нашим інтернет-магазином. Є можливість доставки аксесуарів в Київ, Львів чи Івано-Франківськ. Дозвольте собі розкіш «Лонжинс»!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Лідери продажів

Новинки

Інформація