Epos

Купити оригінальні годинники Epos


Швейцарські годинники Epos. Час ділових і впевнених чоловіківГодинники Epos – це історія бездоганної якості швейцарського з 1983 року (коли бренд з'явився офіційно). Але насправді виробництво чоловічих наручних годин почалося в 1925 році в крихітній годинникової майстерні Joux. Її засновник – Джеймс Обер – геній, якому вдалося втілити в реальність мрії про ідеальні механізми. «З боку я здавався божевільним. Просто я дуже любив свою роботу!» - зізнавався Джеймс.

Пристрасть до годинникового мистецтва і бездоганній роботі механізмів він передав рідним - Жану Фийоне і Жану Оберу. А вони – своїм. Так закладені засновником традиції дійшли до наших часів. Зараз компанією управляє сімейна пара: Урсула Форстер (дівчина, яка розбирається в техніці, механізми крутіше будь-якого чоловіка) і Тамди Чонге (людина, яка створює годинник і вкладає душу в кожне виріб).

Купити годинники Epos – це значить доторкнутися до історії перемог і досягнень, яка дивує і надихає. Тільки подивіться, ніж «Епос» був першим:


  • Створення механізму «стрибучий годину».

  • Збільшений покажчик дати.

  • Спеціальний регулятор із зазначенням поточної фази місяця.

Сьогодні ці технологічні рішення і вдосконалення стали предметом полювання колекціонерів усього світу, натхнених красою і функціональністю рішень. Для них навіть не має значення ціна, вартість елітного аксесуара стає всього лише невеликий інвестицією в комфорт і продумані до кожної дрібниці механізми.


У чому полягають особливості бренду?


«Епос» - це елегантність і вірність традиціям. Саме з цієї причини бренд залишився вірним «механіці» навіть в кризово-кварцові 80-ті роки ХХ століття. Кожен аксесуар виробника – це бажання подарувати «родзинку» кожному чоловікові, надихнути його на нові досягнення і перемоги.

Створення колекційних годинників з рідкісними механізмами, відновленими за втраченим схемами.


  1. Swiss Made – позначка, яка ще раз доводить бездоганна якість роботи і ідеальні механізми, використані у виробництві годин.

  2. Прозора кришка заднього корпусу. Її унікальність в тому, що ви самі можете слідкувати за тихим і мирним рухом вічних механізмів; стежити, як рівно і акуратно б'ється сталеве серце аксесуара.

  3. Робота з механізмами ETA, Peseux, Ashild, Valjoux, Unitas та іншими. Вони давно зняті з виробництва, тому майстрам бренду «Епос» доводиться відновлювати і відтворювати всю вручну, вкладаючи душу у кожен сантиметр нового рішення. Погодьтеся, на таке здатні тільки віртуози годинної майстерності!

  4. Рідкісні і складні у виконанні технології: «женевські хвилі», гільйошування та інші. Коли ви візьмете аксесуар в руки, то закохаєтесь в цю бездоганну красу деталей і механізмів, надихнути переливом на світлі і зрозумієте: ця розкіш доступна далеко не всім. Але ви – той чоловік, який зміг доторкнутися до неї.

Рідкісний аксесуар не раз був помічений на зап'ястях Олега Тинькова, Бреда Піта, Дженіфер Лопез і інших відомих людей. Аксесуар традиційно вважається ідеальним атрибутом для бізнесменів. А зараз і у вас є можливість придбати елітні швейцарські годинники в Україні. Ми подбаємо про доставку годин «Епос» в Київ, Львів, Івано-Франківськ.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Лідери продажів

Новинки

Інформація