Сорочки в клітинку чоловічі

Інтернет-магазин сорочок у клітинку

Славні 60-ті роки ХХ століття, коли хіпі кричать: «Love & peace!» («Любов і мир!»), з вікон звучать ритми «Бітлів», а на стінах висять фотографії секс-символа тієї епохи Джека Керуака. Сорочка в клітку підкреслювала його накачану фігуру і створювала образ чоловіка мрії. З тих пір річ перекочувала в гардероб сучасних модників, які можуть купити сорочку в клітку в бутіку, на ринку або в інтернет-магазині.

Які сорочки в клітину представлені в колекціях модних будинків?

 • Приталені і підкреслюють фігуру
 • З довгим або коротким рукавом
 • Утеплені для зимового періоду
 • Для носіння під костюм
 • Для носіння навипуск або заправленими в костюм
 • Фланелеві, бавовняні, лляні і синтетичні.

Яке забарвлення мають сорочки в клітину чоловічі?

Тон виробу - манірно-офіційний, вільний або молодіжний - задає вид клітини. Дизайнери давно виділили кілька видів:

 1. Prince of Wales Check. Царський і стриманий візерунок, який формує офіційний образ чоловіка. Класичні обриси були створені ще в 19 столітті.
 2. Tattersalls-checkTattersalls. «Чисто англійський стиль», створений манірними денді Лондона і продовжує залишатися актуальним.
 3. HoundstoothHoundstooth. Така червона сорочка в клітку здатна створити ілюзію динамічності та руху. Виріб «видає» активну людину.
 4. Burberry-checkBurberry. Офіційний візерунок, автором якого став Томас Берберрі.
 5. Gingham. Сорочка в клітку чоловіча, створена у такому рішенні, стане універсальним видом одягу для походу в офіс і прогулянок з друзями. Найчастіше ґрунтується на поєднанні білого і синього.
 6. Windowpane checkWindowpane plaid. Простий універсальний візерунок підходить для створення ділового образу і неформального стилю.
 7. Madras. Індійські національні мотиви простежуються в стилі Madras, вони доречні на відпочинку.
 8. Tartan. Шотландська тканина, яка має більше 3 тисяч видів малюнка, видає активного чоловіка.

Картаті сорочки: з чим носити, як створити особливий образ?

 1. Офіційний стиль. Доповнюємо образ класичним костюмом або брюками і «розбавляємо» краваткою з дрібним малюнком.
 2. Casual. Джинси, в'язаний кардінган, масивний ремінь - і ви готові до осінньої прогулянки. Влітку чоловічі сорочки в клітину можна комбінувати з джинсами або бриджами.
 3. Молодіжний. На однотонну футболку надягаємо картату сорочку, доповнюємо джинсами або звуженими штанами.

Де купити сорочку в клітку в Україні?

Інтернет-магазин для справжніх, сильних, цілеспрямованих і впевнених чоловіків пропонує більше 60 видів одягу. Серед них почесне місце займають сорочки чоловічі в клітку, створені в офіційному, універсальному і молодіжному стилі. Любите експериментувати із зовнішністю? Хочете висловити своє «Я» через одяг? Заявити світові про себе?
Наші вироби носять жителі всієї України: від столичного Києва до Харкова, Дніпропетровська та Одеси. Приходьте за приємними покупками і новими обзарами, від яких оточуючі будуть в захваті і подиві!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація