Протеїнові батончики

Протеїнові батончики – «смачне» рішення для росту м'язів!

Протеїнові батончики («спортивні батончики», «батони») – незамінний компонент харчування для тих, хто стежить за своїм тілом, фізичними навантаженнями, баланс корисних речовин. Продукт став одним з перевірених та ефективних способів перемогти голод і отримати всі необхідні елементи і речовини для нормальних темпів росту м'язів, прекрасного самопочуття навіть після циклу складних тренувань.

3 факти, що вам необхідно знати про протеїнові батончики

В будь-якому (навіть низькокалорійному!) батончику все одно буде мінімум 20% вуглеводів. Без цих речовин не обійтися, оскільки вони створюють жувальну основу і надають нормальний смак.

Зазвичай в батончику більше 100 калорій на 100 грам. Якщо ви берете високоуглеводние, то там калорій може бути в 4-5 разів більше (500-600 на 100 грам). Це означає, що продукція може давати серйозну навантаження на шлунок.

Протеїнові батончики містять невеликі порції жиру і цукру, оскільки без цього неможливо гарантувати смакові властивості і чудові смакові відтінки.

Досвідчені спортсмени «відкривають» протеїновий батончик відразу після тренування, щоб відновити сили. Але продукція корисна і звичайним людям, які відчувають стресові ситуації: проблеми та звіти на роботі, далека поїздка на автомобілі, подорож в гори і в багатьох інших ситуаціях. Батончики дуже зручні: нічого не потрібно дозувати, не доведеться змішувати і готувати напої/коктейлі, і шукати воду або інші ємності. Прийшов час – розгорнув і з'їв.

Енергетичні батончики поділяються на кілька видів залежно від мети використання.

  1. Низькокалорійні. Таку продукцію необхідно вживати при схудненні; речовини відрізняються низькою калорійністю, часто їх рекомендують вживати під час дієт. Існують низькокалорійні батончики, насичені L-карнітином, який відповідає за обмінні процеси в організмі, насичення його поживними речовинами та за інші функції.
  2. Високоуглеводние. Вони потрібні тим, хто «сидить на масі». Входять до складу продукції компоненти відрізняються високою калорійністю.
  3. Високо протеїнові. Варіант для тих, хто хоче зберігати м'язи при дієті. Купити протеїн в великій кількості міститься у молоці, але не всі спортсмени його п'ють (крім цього, для поповнення необхідної кількості речовини доведеться пити молоко бідонами). Такі спортивні батончики підходять для набору сухих м'язів.

Дозування і спосіб застосування

Купити протеїновий батончик і з'їсти його зазвичай рекомендують перед серйозною силовий тренуванням. Іноді корисно побалувати свій організм з ранку, щоб закрити катаболічні процеси. Досвідчені фахівці також рекомендують замінити протеїновим батончиком стандартний денний перекус (якщо ви точно знаєте, що він буде в найближчому ресторані «Макдональдс»).

Але все залежить від виду продукції, ваги і калорійності. Багато фітнес-тренери та України приходять в наш інтернет-магазин, щоб придбати продукцію для себе і для своїх клієнтів. Якщо ви знаходитесь далеко, не переймайтесь: у нас працює служба доставки, яка привезе необхідний вам товар в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу та інші міста. Інтернет-магазин пропонує клієнтам вигідні ціни: вартість деяких товарних позицій у нас значно дешевше, ніж в інших закладах!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація