Спортивні годинники

Спортивні годинники - аксесуар, з яким ви відчуєте себе Джеймсом Бондом

Спортивний годинник - річ для тих чоловіків, які цінують кожну секунду. Аксесуар створений, щоб ви завжди контролювали стан організму, ефективність фізичної активності, особливості навантаження.

Якщо ви зібралися купити спортивний годинник, «прикиньте» необхідні вам функції. Залежно від політики виробника, моделі, вартості, поставлених перед пристроєм завдань та інших характеристик воно може мати:

  • Секундомір. Важливий для того, щоб ви заміряли швидкість руху на певні відстані, покращити бігові результати, знали ступінь ефективності тренування. Часто купують такі спортивні годинник для бігу та бігових видів спорту.
  • Крокомір. рахуватиме кількість зроблених вами кроків під час пробіжки або прогулянки.
  • Пульсометр. Опція необхідна професійним спортсменам, яким важливо знати все про стан організму під час навантаження (лічильник серцевих скорочень, швидкості насичення крові киснем та інші).

  • Моделі з GPS використовуються, щоб ви могли оцінювати маршрути, змагатися з іншими «активістами» і бачити кількість пройдених кілометрів на карті.

На ринку представлені чоловічі спортивні годинники різних відтінків: білі, сірі, чорні; яскраві червоні, сині й салатові. Модель може мати силіконовий або металевий корпус. Щоб захистити пристрій від передчасного виходу з ладу, виробники зазвичай використовують водонепроникне скло. Але є і водонепроникні спортивні годинники для чоловіків, які використовуються для плавання, участі у водних видах спорту (водне поло, стрибки з вишки і інші).

Які аксесуари відрізняються функціональністю і стабільністю роботи?

  • Комп'ютерні. Одні з найбільш «тендітних», але при цьому найбільш функціональних. Цей аксесуар надасть вам будь-які опції: виміряє тиск, підкаже частоту серцевих скорочень, рахуватиме пульс під час занять спортом, до і після них. Є моделі комп'ютерних годин, що надають у ваше розпорядження опції альтиметра або барометра. Загалом, з ними ви такий собі Джеймс Бонд, агент 007, готовий до будь-яких завдань.
  • Кварцові. Спортивно-туристичні годинники кварцового типу вважаються найпоширенішими (доступна ціна, довга історія і розповсюдженість роблять свою справу). В рамках цього виду виділяють 2 підгрупи: «стрілочні» кварцові годинники і електронні. Перші обмежені можливостями циферблата, тому мають стандартний набір функцій (це зручно, якщо вам не потрібні зайві опції). Електронні ж мають трохи більше функцій. Якщо комп'ютерні аксесуари створені для професіоналів, то кварцові стануть хорошим рішенням для любителів.
  • Механічні (механіка). Головна їхня особливість - необхідність постійного підзаводити. Оснащені єдиною спортивною функцією - хронографом, - цей годинник вважаються ознакою розкоші і еліти. Більшість механічних моделей проводиться на відомих швейцарських фабриках, механізми збираються вручну.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете цікаві варіанти годин, які доповнять ваш стиль або стануть надійними помічниками на тренуванні. У нас закуповуються багато чоловіків України, а ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу і в інші міста!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація